Blížia sa sviatky jari

Počet zobrazení: 1243

Pošlite chutný veľkonočný pozdrav

Príroda sa po dlhej zime prebúdza a to prináša zmenu aj v našej ponuke. Spojte príjemné s užitočným a bojujte proti jarnej únave kyticami a bonboniérami plnými vitamínov, energie a radosti.


Veselé jarné kytice

Zimné kytice a bonboniéry vystriedal hit každej jari: žiarivá a optimistická kytica Sladký tulipán. Z celoročných produktov sa práve teraz najviac hodí Rozkvitnutá lúka.

Sladký tulipán pripravujeme v troch veľkostiach. Najmenšia z nich, veľkosť M, je aranžovaná do naozajstnej krhly v žiarivo zelenej farbe. Obsahuje nielen naše tradičné ananásovo-kantalupové kvetinky, ale aj jarné tulipány.

Žltú farbu ananásu a oranžovú farbu sladkého melóna dopĺňa zelená farba jablka odrody Granny Smith, kiwi a hrozna. Pri nich vyniká červená farba vždy výborných jahôd.

V kytici Sladký tulipán nájdete čokoládu na jablkových mesiačikoch. Použijeme podľa vášho výberu mliečnu, horkú (70 %), bielu alebo kombináciu.

Rozkvitnutá lúka je štandardne vo veľkosti L, v limitovanej ponuke aj vo veľkosti M.

Je to kytica s ovocným príbehom! Rôzne krásne kvetinky, stromy aj motýle. To všetko vytvorené z jahôd, ananásu, sladkých melónov, hrozna a karamboly. Niektoré jahody a motýliky sú pôsobivo spestrené belgickou čokoládou s chutnými posýpkami (karamelizované mleté lieskové oriešky, pražené kakaové zrno, kávovo-čokoládové vločky).

Momentálne je Rozkvitnutá lúka v inom type bielej nádoby - v tvare obdĺžnika a vyššej, čo jej len pridáva na atraktivite.

V našej ponuke tento rok opäť nájdete Jarný pozdrav. Prinášame ho v sviežej zelenej nádobe vo veľkosti M.


Originálne veľkonočné pozdravy

A čo by ste povedali tentoraz na originálne veľkonočné vajíčka? Priamo v kytici nájdete dva kúsky z ananásu v belgickej čokoláde. V doplnkoch potom krásne zdobené Veľkonočné vajíčko, ktoré môžete pridať k takmer všetkým produktom.

Veselú Veľkú noc predznamenáva aj doplnok Veľkonočný zajac. Cena každého z veľkonočných doplnkov je 3,00.

Milá drobnosť na záver - alebo aj k vášmu nákupu pri inej príležitosti: Veľkonočné vrecúško s netradičnými bonbónmi v cene od 6 € poteší vždy!

Celú našu sezónnu ponuku nájdete v Sezóne v oddelení kytíc a takisto Sezóne v oddelení ovocia v čokoláde.


Doručujeme naozaj chladené

U nás sa ani po oteplení nemusíte báť o kvalitu doručených produktov - kuriérska služba Chutné kytice ® doručuje na moderných chladiacich autách, disponujeme aj jedným mraziarenským. 


Otváracie hodiny počas Veľkej noci

Radi by sme vás informovali aj o otváracích a doručovacích hodinách počas blížiacich sa sviatkov. Obmedzenia sa týkajú dní 30.3. až 3.4.2018.Obchod (osobný odber)Kuriér Chutné kyticeKuriér Slovensko
30.3. (piatok)
8:00 - 14:00
9:00 - 15:00
Nedoručuje
31.3. (sobota)
8:00 - 14:00
9:00 - 15:00
Nedoručuje
1.4. (nedeľa)
Zatvorené
Nedoručuje
Nedoručuje
2.4. (pondelok)
Zatvorené
Nedoručuje
Nedoručuje
3.4. (utorok)9:00 - 18:009:00 - 19:00Nedoručuje


Prajeme vám krásnu jar a sviatky.

Pre tento blog neexistujú žiadne komentáre