Powered by Smartsupp

25,00 €

Hrozno v čokoláde

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Chuť čerstvého hrozna v čokoláde si zamiluje každý! Je prekvapivo šťavnaté a kto si vezme prvú bobuľku tmavého hrozna bez jadierok v belgickej čokoláde, bude chcieť ďalšiu a ďalšiu. Hrozno ručne namáčame v čokoláde a zdobíme ešte ďalšou čokoládou a inými dobrotami: karamelizovanými mletými lieskovými orieškami, škoricovým cukrom, kokosom, čokoládovými vločkami a praženými kakaovými zrnami.

Hmotnosť: 200 g (približne 32-37 ks)

Celé Slovensko

Ovocie

  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Škoricový cukor
  • Kokos
  • Pražené kakaové zrná
  • Čokoládové vločky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové tyčinky

Lahodné a efektné - 3 kúsky tyčiniek z pravej belgickej čokolády (každá cca 10 cm). Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor - lecitín. Mix čokolád.

1,90 €

Balónik: Mimoni - väčší

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 27 cm, výška 18 cm, hĺbka 11 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať