19,00 €

Hrozno v čokoláde

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Chuť čerstvého hrozna v čokoláde si zamiluje každý! Je prekvapivo šťavnaté a kto si vezme prvú bobuľku tmavého hrozna bez jadierok v belgickej čokoláde, bude chcieť ďalšiu a ďalšiu. Hrozno ručne namáčame v čokoláde a zdobíme ešte ďalšou čokoládou a inými dobrotami: karamelizovanými mletými lieskovými orieškami, škoricovým cukrom, kokosom, čokoládovými vločkami a praženými kakaovými zrnami.

Hmotnosť: 200 g (približne 32-37 ks)

Celé Slovensko

Ovocie

  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Škoricový cukor
  • Kokos
  • Pražené kakaové zrná
  • Čokoládové vločky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Happy Birthday - menší

AKTUÁLNE iba v ružovej farbe. Prekvapte veselým narodeninovým balónom! Rôzne vzory, fotka je ilustračná. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Ak cestujete - termoobal

Ak budete bonboniéru či kyticu ďalej prevážať či nemáte ju kde uložiť do chladu. Ku kytici pridáme termotašku, k bonboniére termovrecko. Pre kytice veľkosť XL sú potrebné 2 ks tašky.

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať