Vernostný program

Predstavujeme nový vernostný program Chutné výhody

Oslavovať chutne a štýlovo nebolo nikdy výhodnejšie! Prvé a najobľúbenejšie ovocné kytice a bonboniéry na Slovensku Chutné kytice ® majú od októbra 2018 vlastný vernostný program. Nahradili sme ním pravidelné akcie s rôznymi bonusmi pre stálych zákazníkov. Výhody majú teraz ešte atraktívnejšiu podobu.


Pravidlá Chutných výhod

Do vernostného programu Chutné výhody je automaticky zaradený každý zákazník, ktorý urobil z rovnakej e-mailovej adresy aspoň 3 objednávky (každú v minimálnej hodnote tovaru 19 € vrátane DPH). Ako uvítanie dostane bonus 5 €. Toľko ušetrí pri nasledujúcom nákupe.

Následne po vstupe do vernostného programu dostane opakovane zaujímavé bonusy: po každej 10. objednávke po vstupe do vernostného programu (opäť v hodnote zakaždým minimálne 19 €) bonus 20 €,  alebo už po nákupoch v hodnote 400 €. Podľa toho, čo nastane skôr. 

Podľa počtu a hodnoty nákupov sa postupne môže zákazník kvalifikovať do rôznych úrovní programu. Čím vyššia úroveň, tým väčšie výhody. V závislosti od veľkosti nákupov teda vrátime verným zákazníkom 5-10% zaplatenej sumy v podobe zľavy na ďalšie nákupy.Bonusy posielame e-mailomPrinášame Chutné výhody pre našich verných zákazníkov

Pridelené vernostné bonusy je možné využiť pre objednávku v e-shope (je potrebné najskôr sa prihlásiť do svojho konta), telefonicky na Zákazníckej linke 0903 898 555 či osobne v e-shope. Ak ste nedostali e-mail s vernostným bonusom, prihláste sa, alebo vytvorte si novú registráciu pod e-mailovou adresou, s ktorou ste nakupovali. Váš vernostný bonus uvidíte na karte Chutné výhody v účte zákazníka.

Nárok na pridelenie bonusu vzniká po zaplatení a prevzatí nákupov. Zrušené objednávky či objednávky nezaplatené v termíne splatnosti sa nezapočítavajú.

Ak ste nedostali e-mail napriek tomu, že máte u nás pod rovnakou adresou 3 nákupy spĺňajúce vyššie uvedené podmienky, kontaktujte nás. Radi váš podnet preveríme.


Špeciálne ponuky cez newsletter

Doteraz sme pravidelne odmeňovali verných zákazníkov špeciálnymi ponukami. Náš newsletter sa rozhodne oplatí sledovať aj naďalej. Mimoriadne ponuky budeme posielať aj po spustení vernostného programu a využívať môžete oboje!


Ako sa stať členom vernostného programu Chutné výhody


Ako uplatniť bonus z Vernostného programu Chutné výhody


Podmienky programu Chutné výhody


Ďalšie výhody pre členov vernostného programu

Členovia vernostného programu neplatia poplatok za dobierku / pri platbe pri prevzatí, ktorý je vo výške 1,90€.