Ovocné kytice sú hit medzi darčekmi

Predstavujeme Chutné kytice®Ovocie, z ktorého sa Chutné kytice® tvoria, je čerstvé a prvotrOvocná kytica pre šťastieiedne. Kytice z ovocia pripravujeme na objednávky a tesne pred doručovaním. Vyrábame ich pre vás od skorého rána, aby ste ich mohli dostať úplne svieže. Ak si obgjednáte ovocnú kyticu, v bežný deň ju môžete mať už o 3 hodiny.

Chutný, zdravý a esteticky pôsobivý aranžmán je vynikajúci darček pre každú príležitosť - k sviatkom, ako poďakovanie či ospravedlnenie alebo len tak z lásky. Naše produkty sú populárne aj na svadby či ako firemné darčeky.


Ovocné kytice sú hitom

V katalógu je momentálne niekoľko desiatok ovocných kytíc od decentných malých už od 22 € po impozantné aranžmány. Niektoré z nich ponúkame vo viacerých veľkostiach a ponuku pravidelne obmieňame podľa sezóny.

Najčastejšie používané ovocie sú jahody, ananás, sladké melóny Kantalup, Piel de Sapo, Gália a hrozno. V mnohých ovocných kyticiach potešia farby a chute pomaranču, kiwi, jablka, banánu či hrušky. Pochutiť si môžete aj na čerstvých figách, karambole, malinách, černiciach a čučoriedkach. Na vaše želanie samozrejme ovocnú kyticu radi prispôsobíme, či už potrebujete niektorý druh ovocia zameniť kvôli alergii alebo zapracovať váš motív. Čerstvé ovocie iba starostlivo preberieme, umyjeme, nakrájame na požadované tvary a aranžujeme. Nie je nijako tepelne upravované ani sladené.


Najlepšie ovocie spestrené pravou belgickou čokoládou

Okrem ovocných kytíc ponúkame bonboniéry - obľúbené ovocie v čokoláde môžete objednať v luxusnej darčekovej krabičke. V tejto kolekcii si tiež môžete vybrať z viacerých možností a pravidelne ju obohacujeme o sezónne produkty.

Sladkým prekvapením sú v kyticiach aj bonboniérach kúsky ovocia v pravej belgickej čokoláde. Do čokolády sa ručne namáčajú jahody, kolieska banánu a jablkové mesiačiky, ale aj ananás, hruška a ďalšie druhy ovocia. Kombinácia tohto čerstvého sladkého ovocia s ešte lahodnejšou čokoládou je výnimočná. Môžete si vybrať, či vaše ovocné kúsky namočíme v mliečnej, horkej alebo bielej čokoláde. Obľúbený je tiež mix čokolád: z každej troška. Bonboniéry sú ešte spestrené posýpkami.

Ovocie v čokoláde sa nachádza aj v obľúbených vrecúškach. Pre najväčších milovníkov čokolády pripravujeme aj ručne pripravené tabličky, ozdobené čerstvým ovocím.Veselé zvieratká z ananásu v čokoláde sú populárnym doplnkom


Perfektný darček dotvoria doplnky a prekvapenie od kuriéra

K našim ovocným kyticiam a bonboniéram môžete pridať zaujímavé doplnky. Ponúkame extra čokoládu na ďalšie jahody v kytici, čokoládový dip pre namáčanie kúskov ovocia v roztopenej čokoláde, čísla z ovocia v čokoláde k narodeninám či výročiam, malú plyšovú hračku, a veľmi obľúbené sú predovšetkým balóniky pre rôzne príležitosti či napísanie mena (alebo akéhokoľvek textu) čokoládou na ovocie. Aj v doplnkoch nájdete sezónne špeciality.

Ovocná kytica vo vázeChutnú kyticu radi doručíme vám alebo priamo vašim blízkym. Na prepravu používame vlastné moderné autá s chladiacim alebo mraziarenským priestorom. Možnosti doručenia závisia od adresy. Objednávky radi dovezieme aj do širšieho okolia Bratislavy. Bonboniéry je možné poslať kdekoľvek na Slovensku.


Vždy je príležitosť byť originálny

Už niekoľko rokov sa naši zákazníci pravidelne rozhodujú, že kytice z ovocia či bonboniéry sa hodia skutočne pri každej príležitosti. Nahradia tradičnú kyticu pri blahoželaniach k narodeninám, meninám, výročiam, sviatkom ako Deň matiek, Medzinárodný deň žien či Valentín. Ako darček je ovocná kytica vhodná pri promócii, narodení dieťaťa, krste. Potešiť s ňou môžete svojich najbližších, rodinu, priateľov a známych, ale aj kolegov či obchodných partnerov. 

Chutné kytice® sú určené tiež pre firemné a spoločenské akcie: večierky, rokovania, tlačové konferencie, premiéry, krsty, plesy či stužkové slávnosti. Len si predstavte tú reakciu vašich hostí, keď budú stoly dekorovať pestrofarebné ovocné kytice, na ktorých si môžu aj pochutiť.