od 49,00 €

55,00 €

Sladké vyznanie

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Vytvorili sme srdce zo sladučkých jahôd a vyplnili sme ho jahodami v pravej belgickej čokoláde. Okolo nich sú srdiečka z ananásu, efektne namočené v čokoláde, mesiačiky z melóna kantalup a hrozno. Odporúčame: Sladkým vyznaním potešíte každú milovanú osobu! Tip: Vyberte si mliečnu, horkú alebo bielu čokoládu a ten pravý balónik.

AKCIA - ušetríte 6€ pri každej veľkosti

Veľkosť M: 49€ (pôvodne 55€)
Veľkosť L: 69€ (pôvodne 75€)

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Maria Slovakova1

5

sladké vyznanie

Super darček pre dcéru k narodeninám veľmi ju potešil a veľmi chutil
Perfektné rýchle vybavenie
Ďakujem pekne určite ešte využijem vaše služby
Mária

Beata Gyoryova

5

Narodeninovy darcek

Krasna a chutna kytica....prekvapenie v dvoch urovniach - radostne iskrenie v ociach obdarovaneho a nasledne vychutnavanie ... radi darujeme vase originalne kytice ... :)


Obľúbené doplnky k produktu

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať