Príbeh lídra na trhu

O značke Chutné kytice®Inovatívna podnikateľka Slovenska 2019 Jana BednárováSpoločnosť Chutné kytice, s.r.o., vznikla v roku 2011 ako rodinná firma pod pôvodným názvom Frutia, s.r.o.. Manželia Bednárovci priniesli na slovenský trh ako prví absolútnu novinku – kytice z čerstvého ovocia a čokolády pod značkou Chutné kytice ®.

Vďaka tomu má firma pri príprave kytíc z ovocia najbohatšie skúseností a ponúka najlepší, časom overený servis. Ponuka je najpestrejšia a doručenie profesionálne. Ovocné kytice, bonboniéry a ďalšie produkty doručujú kuriéri v súčasnosti už viacerými modernými chladiacimi a mraziacimi vozidlami. Výrobu darčekov a občerstvenia a ich donášku zabezpečuje momentálne celý tím profesionálov.

Za 11 rokov existencie ocenili tento nápad a jeho prevedenie zákazníci, ktorým sme pripravili už neuveriteľných 200-tisíc darčekov. Zaujali sme aj médiá a odborné poroty: majitelia firmy získali napríklad ocenenia EY Začínajúci podnikateľ roka, Hrdinka slovenského biznisu, Inovatívna podnikateľka Slovenska či opakovane prispievajú do rozhovorov a článkov, kníh a na prednáškach.


Prinášame vám ovocné kytice

Našim cieľom je ponúkať prvotriedne a originálne sladké darčeky a občerstvenie. Preto pravidelne prinášame na trh zaujímavé novinky, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu chýbajú. Ponuku sme ešte v roku 2012 obohatili o prémiové bonboniéry z kúskov čerstvého ovocia v čokoláde a catering.

Neustále pridávame tiež rôzne doplnky, ktoré ideálne dotvárajú kytice a bonboniéry a sú veľmi obľúbené. A napokon, nájdete u nás vždy tú najzaujímavejšiu sezónnu ponuku.


Bonboniéry a ďalšie delikatesy, z ktorých si vyberie každý

Ovocné nanuky s belgickou čokoládouV našom kamennom obchode sa môžete osviežiť čerstvými smoothies. Počas letných mesiacov ponúkame aj "domáce" nanuky vyrobené z čerstvého ovocia bez pridaného cukru, ktoré môžu byť samozrejme spestrené našou kvalitnou čokoládou.

Naša výroba je v Bratislave. Preto v hlavnom meste a jeho blízkom okolí máte najširšie možnosti využiť naše služby. Kuriér Chutné kytice® doručuje aj do väčšej vzdialenosti, avšak len väčšie objednávky.

Od marca 2013 doručujeme po celom Slovensku naše prémiové bonboniéry. Zasielame ich cez spoľahlivého externého kuriéra zvyčajne v špeciálnom vratnom termoboxe, aby ich zákazník či obdarovaný dostal neporušené a čerstvé.


Chutné kytice® sú vždy čerstvé a svieže

Jahody v čokoláde v luxusnej krabičkeKvalita ovocia je pre nás prvoradá. Odoberáme ho od najlepších dodávateľov, ktorí majú v ponuke ovocie v prvotriednej kvalite v priebehu celého roka. Vieme totiž, že vaše nároky sú vysoké. Keďže ovocné kytice darujete svojim najdrahším, alebo nimi chcete očariť a pohostiť vzácnu návštevu, musia obsahovať to najlepšie. Preto používame vždy len najčerstvejšie ovocie a ovocné kytice pripravujeme tesne pred doručovaním.


Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste

Aby ste mali vašu Chutnú kyticu vždy čerstvú, pracujeme denne (s výnimkou nediel a sviatkov) od skorého rána. Na Zákazníckej linke vám počas našich otváracích hodín denne radi pomôžeme s výberom tej pravej ovocnej kytice a zodpovieme akékoľvek otázky, týkajúce sa ideálneho darčeku či pohostenia.

Naši kuriéri prinesú darček domov alebo do práceTermín doručenia si volíte sami a my urobíme všetko pre to, aby sme vaše želanie splnili. Náš kuriér zavolá vopred, aby prevzatie v želanom termíne potvrdil. Pretože záleží nám nielen na kvalite a vzhľade výrobku, ale aj na jeho odovzdaní. Či už preberáte svoju Chutnú kyticu sami, alebo ste ju poslali svojmu blízkemu, môžete si byť istí, že aj okamih doručenia bude príjemným okamihom. Naši doručovatelia sú vždy slušní a profesionálni.

Od marca 2013 nájdete Chutné kytice® aj v kamennom obchode. Bonboniéru a často aj ovocnú kyticu si tam môžete vybrať z aktuálnej ponuky bez predchádzajúcej objednávky.

V septembri 2020 sme zmenili adresu na lokalitu takmer v centre mesta a otvorili pre vás sviežu ovocnú cukráreň Chutnička. Môžete si tu vychutnať ovocie v čokoláde, ale aj iné zdravé maškrty a kávu. Počas pekného počasia sa dá sedieť na miniterase a deti sa môžu hrať v malom, ale super vybavenom detskom kútiku.

Nové námestie vedľa ovocnej cukrárne Chutnička a obchodu Chutné kyticeV okolí Chutničky, ktorú nájdete na ceste od Dulovho námestia k starej Cvernovke a autobusovej stanici Mlynské Nivy, momentálne vyrastá nová príjemná štvrť Zwirn.

S cieľom byť zákazníkom ešte bližšie sme spustili v roku 2021 predaj aj cez aplikácie Wolt Slovensko, Bolt Food, Bistro a Foodpanda.

Pre naše skvelé zákazníčky sme v rovnakom roku pripravili aj ďalšiu novinku - prvý textil so značkou Chutné s vtipným textom Som Chutná.

Pripravovať krásne zdravé darčeky a nosiť radosť nás stále baví - vyskúšajte to ešte dnes!