Príbeh lídra na trhu

O značke Chutné kytice®Ovocná kytica Všetko najlepšie

Spoločnosť Frutia, s.r.o., vznikla v roku 2011 ako rodinná firma. Priniesla na slovenský trh ako prvá absolútnu novinku – kytice z čerstvého ovocia a čokolády pod značkou Chutné kytice ®. Vďaka tomu má pri príprave kytíc z ovocia najbohatšie skúseností a ponúka najlepší servis - výhodou je napríklad voľba doplnkov, možnosť napísať venovanie a vlastná kuriérska služba s chladiacimi a mraziarenskými vozidlami. Tá nielen profesionálne doručuje, ale vie zákazníkovi aj zodpovedať otázky, týkajúce sa produktu.


Prinášame vám originálne darčeky

Našim cieľom je ponúkať prvotriedne a originálne sladké darčeky a občerstvenie. Preto pravidelne prinášame na trh zaujímavé novinky, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu chýbajú. Ponuku sme už obohatili o prémiové bonboniéry z kúskov čerstvého ovocia v čokoláde a catering. Neustále pridávame tiež rôzne doplnky, ktoré ideálne dotvárajú kytice a bonboniéry a sú veľmi obľúbené. A napokon, nájdete u nás vždy tú najzaujímavejšiu sezónnu ponuku.

Vďaka prvotriednym a originálnym produktom a zákazníckemu servisu na najvyššej úrovni sme lídrom na trhu a je to pre nás záväzok do budúcnosti. V súčasnosti na vašich obľúbených darčekoch a pohostení pracuje tím viac ako desiatich ľudí, zložený z aranžérov, kuriérov a pracovníkov zákazníckeho servisu.


Delikatesy, z ktorých si vyberie každý

V našom kamennom obchode sa môžete osviežiť čerstvými smoothies. Počas letných mesiacov ponúkame aj "domáce" nanuky vyrobené z čerstvého ovocia bez pridaného cukru, ktoré môžu byť samozrejme spestrené našou kvalitnou čokoládou.

Ovocné nanuky s belgickou čokoládouNaša výroba je v Bratislave. Preto v hlavnom meste a jeho blízkom okolí máte najširšie možnosti využiť naše služby. Kuriér Chutné kytice® doručuje aj do väčšej vzdialenosti, avšak len väčšie objednávky. Od marca 2013 doručujeme po celom Slovensku naše prémiové bonboniéry. Zasielame ich cez spoľahlivého externého kuriéra zvyčajne v špeciálnom vratnom termoboxe, aby ich zákazník či obdarovaný dostal neporušené a čerstvé.


Chutné kytice® sú vždy čerstvé a svieže

Kvalita ovocia je pre nás prvoradá. Odoberáme ho od najlepších dodávateľov v Bratislave a vo Viedni, ktorí majú v ponuke ovocie v prvotriednej kvalite v priebehu celého roka. Vieme totiž, že vaše nároky sú vysoké. Keďže Chutné kytice® darujete svojim najdrahším, alebo nimi chcete očariť a pohostiť vzácnu návštevu, musia obsahovať to najlepšie. Preto používame vždy len najčerstvejšie ovocie a kytice pripravujeme tesne pred doručovaním.


Jahody v čokoláde v luxusnej krabičke

Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste

Aby ste mali vašu Chutnú kyticu vždy čerstvú, pracujeme 7 dní v týždni (s výnimkou dní 1.1., Veľkonočná nedeľa a pondelok, 24.-26.12.). Na Zákazníckej linke vám počas našich otváracích hodín denne radi pomôžeme s výberom tej pravej kytice a zodpovieme akékoľvek otázky, týkajúce sa ideálneho darčeku či pohostenia.

Naši kuriéri prinesú darček domov alebo do práceTermín doručenia si volíte sami a my urobíme všetko pre to, aby sme vaše želanie splnili. Náš kuriér zavolá vopred, aby prevzatie v želanom termíne potvrdil. Pretože záleží nám nielen na kvalite a vzhľade výrobku, ale aj na jeho odovzdaní. Či už preberáte svoju Chutnú kyticu sami, alebo ste ju poslali svojmu blízkemu, môžete si byť istí, že aj okamih doručenia bude príjemným okamihom. Naši doručovatelia sú vždy slušní a profesionálni.

Od marca 2013 nájdete Chutné kytice® aj v kamennom obchode. Bonboniéru a často aj kyticu si tam môžete vybrať z aktuálnej ponuky bez predchádzajúcej objednávky.