Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

od 39,00 €

Zeleninová kráska

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Veľká novinka! Naše 6-ročné skúsenosti s aranžovaním ovocných kytíc sme zužitkovali pri vytvorení tejto Zeleninovej krásky. Obsahuje malé paradajky, farebné papriky, uhorky, baby mrkvičky a šaláty lollo biondo a ľadový. A tak ako u nás k ovociu patrí čokoláda, k zelenine predsa patrí syr! Kvetinky aj kocky sú vytvorené z kvalitného syra eidam. To všetko vo sviežej zelenej nádobe, ktorá je rovnako ako darčekové balenie súčasťou kytice.

Nezabudnite si prezrieť ponuku doplnkov špeciálne pre Zeleninovú krásku: nájdete v nej tyčinky Grissini, malé pareničky či čili papričky.

Zloženie zeleniny

  • Paradajky cherry
  • Baby mrkva
  • Paprika farebná
  • Uhorka
  • Lollo Biondo
  • Medové paradajky cherry

Zloženie syra

  • Syr Eidam neúdený

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Zelenina v kyticiach je umytá a pripravená, aby ste si ju vychutnali. Zeleninová kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 3 dní od dátumu výroby. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Thomas

Známy vláčik Thomas. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Ak cestujete - termoobal

Ak budete bonboniéru či kyticu ďalej prevážať či nemáte ju kde uložiť do chladu. Ku kytici pridáme termotašku, k bonboniére termovrecko. Pre kytice veľkosť XL sú potrebné 2 ks tašky.

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať