35,00 €

39,00 €

Cupcake bonboniéra

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Objavte dokonalý zážitok pre vaše chuťové poháriky s našou novinkou -  Cupcake bonboniérou s čerstvým ovocím! Táto lahodná pochúťka obsahuje 25 čokoládových košíčkov, ktoré sú naplnené s ganache z kvalitnej belgickej čokolády a prekvapia vaše chuťové poháriky karamelovou alebo osviežujúcou pomarančovou príchuťou.

Čokoládové košíčky sú zdobené praženými mandľami, čokoládovými hoblinkami a drobnými lesnými plodmi.

Luxusná bonboniéra je elegantne balená v krabici s priehľadným vekom a zviazaná jemnou saténovou stužkou. Rozkošné pre zmysly, dokonalé pre darček alebo keď zatúžite po originálnom mlsaní.

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Čokoládové hobliny
  • Pražené mandle

Ovocie

  • Čučoriedky
  • Maliny
  • Černice

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Trvanlivosť: spotrebujte do 5 dní pri skladovaní v chlade.  Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.  

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), mlieko, pražené mandle


Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Pokemon

Aj známa postavička môže prísť na balóniku ku kytici či bonboniére. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. 

2,90 €

Ovocno-čokoládový nanuk - doplnok (1 ks)

Osviežujúca kombinácia 100 % ovocia a chrumkavej belgickej čokolády. Delí vás od nej iba jeden klik! Čokoláda obsahuje kakao, sušené mlieko, sójový lecitín, posýpky obsahujú orechy a semená, lepok (podľa druhu). Upozornenie: Nanuky nedoručujeme cez Kuriér - Slovensko.

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať