od 39,00 €

Čokoládový sen

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Úplne všetky jahody na tejto ovocnej kytici sú ručne obalené v pravej belgickej čokoláde. Potom sú ešte obsypané mletými karamelizovanými lieskovými orieškami či efektne ozdobené ďalšou čokoládou. Jednoducho čokoládový sen!

Tip: Potešte blízkeho touto krásnou a lahodnou kyticou z ovocia.

Ovocie

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované lieskové oriešky

Alergény

  • Čokoláda Callebaut (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy). Môže obsahovať šupky z lieskových orechov.

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy). Môže obsahovať šupky z lieskových orechov. 

Viera Vargová

5

originalita a kvalita

Už dlhú dobu si objednávame takéto kytice a doposiaľ sme neboli nikdy sklamaní. Majú originálny design, sú chutné a fantastické ako darček pre blízkeho. Každému sme týmto urobili veľkú radosť.

Linda Levárska

5

Hodnotenie - Čokoládový sen

Jednoducho skutočný "čokoládový sen", naozaj neskutočne dobré sladučké jahôdky s vynikajúcou čokoládou, niet čo dodať, sú neskutočné! :-)


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Mimoni

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Balónik: Vitaj chlapček

Vitaj chlapček. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať