od 39,00 €

Čokoládový sen

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Úplne všetky jahody na tejto ovocnej kytici sú ručne obalené v pravej belgickej čokoláde. Potom sú ešte obsypané mletými karamelizovanými lieskovými orieškami či efektne ozdobené ďalšou čokoládou. Jednoducho čokoládový sen!

Tip: Potešte blízkeho touto krásnou a lahodnou kyticou z ovocia.

Zloženie ovocia

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované lieskové oriešky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

5

originalita a kvalita

Už dlhú dobu si objednávame takéto kytice a doposiaľ sme neboli nikdy sklamaní. Majú originálny design, sú chutné a fantastické ako darček pre blízkeho. Každému sme týmto urobili veľkú radosť.

5

Hodnotenie - Čokoládový sen

Jednoducho skutočný "čokoládový sen", naozaj neskutočne dobré sladučké jahôdky s vynikajúcou čokoládou, niet čo dodať, sú neskutočné! :-)


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Nemo

Balónik s motívom rybky Nemo, na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Ovocné čísla

Veľmi obľúbené spestrenie darčeku k narodeninám či výročiu. Cena za 2 číslice z ananásu. Veľkosť: 6 až 7,5 cm na výšku (podľa produktu)

1,00 €

Mohlo by vás zaujímať