22,00 €

Čokoládová esemeska®

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Konečne sa dá poslať čokoládová esemeska®! Pripravte blízkym sladký a príjemný šok: Venujte im odkaz napísaný čokoládou na veľkej tabličke kvalitnej belgickej čokolády s kúskami čerstvého ovocia. Nadšenie zaručené.

Na čokoláde môže byť text do 60 znakov vrátane medzier. Uveďte ho prosím do priestoru na kartičku s venovaním (počítadlo ukazuje počet znakov, text nad 60 znakov vytlačíme na papierové prianie), alebo do poznámky v ďalšom kroku objednávky.

Na belgickej čokoláde si obdarovaný nájde kúsok jahody, malinu, čučoriedku, černicu, hrozno, karamelizované mleté lieskové orechy a čokoládou obalené cereálne guličky. Pre použité čerstvé ovocie je potrebné čokoládu spotrebovať do 2 dní.
  
Hmotnosť: 180 gramov. Čokoláda je zabalená v celofánovom vrecúšku v papierovej krabičke.
Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahoda
  • Malina
  • Černica
  • Čučoriedka
  • Hrozno biele

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Cereálne guličky obalené čokoládou
  • Čokoládové vločky
  • Karamelizované mleté lieskové orechy

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pšeničná múka.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Ak cestujete - chladiace vrecko k termoobalu

Chladiaca náplň do termoobalu - ak cestujete dlhšie ako 3 hodiny. 

3,00 €

Svadobné jahody

Pár čerstvých jahôd, ktoré sú s bielou a horkou čokoládou nazdobené ako nevesta a ženích. Cena za 2 ks jahôd. Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor, vanilín. Informácia k doručeniu: nedoručujeme spôsobom Kuriér - Slovensko

10,00 €

Mohlo by vás zaujímať