Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

od 49,00 €

Jarný festival

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Novinka jari 2018 medzi kyticami je ako naša nálada, keď konečne zasvieti slniečko na jar: veselá a príjemná. Tvoríme ju z jahôd, ananásu a hrozna a pravej belgickej čokolády. Aby bola ako rozkvitnutá jarná príroda, použili sme v nej aj cukrárske zdobenie - biele, žlté, zelené a ružové cukrové guličky.

Jarný festival vo veľkosti M je možné aranžovať aj do zelenej funkčnej krhličky - informujte nás prosím počas objednávky.

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde
  • Hrozno (bez jadierok) v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Farebné perličky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Happy Birthday väčší

Väčší narodeninový balónik s farebným motívom. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 28 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,50 €

Balónik: Mickey Mouse

Obľúbený Mickey Mouse vyčaruje úsmev na detskej tváričke. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať