Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

od 61,90 €

69,00 €

Jarný festival

0

(Nikto ešte nehodnotil)

AKCIA - 10 % do vypredania 

Každoročný jarný hit je ako naša nálada, keď konečne po zime zasvieti silnejšie slniečko: veselá a príjemná. Tvoríme ju z jahôd, ananásu a hrozna a pravej belgickej čokolády. Aby bola ako rozkvitnutá jarná príroda, použili sme v nej aj cukrárske zdobenie - biele, žlté, zelené a ružové cukrové guličky.

Bežná cena veľkosť M 69 €, veľkosť L 99 €

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde
  • Hrozno (bez jadierok) v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Farebné perličky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Veľké srdce

Korunujte darček pre vašich najbližších chutným srdcom. Vytvorené je z ananásu a obalené trikrát v čokoláde: najskôr bielej, potom mliečnej a napokon v horkej. Srdce má 6 cm na výšku. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať