od 59,00 €

69,00 €

Jarný festival

5

(Hodnotila 1 osoba)

Každoročný jarný hit je ako naša nálada, keď konečne po zime zasvieti silnejšie slniečko: veselá a príjemná. Tvoríme ju z jahôd, ananásu a hrozna a pravej belgickej čokolády. Aby bola ako rozkvitnutá jarná príroda, použili sme v nej aj cukrárske zdobenie - biele, žlté, zelené a ružové cukrové guličky.

AKCIA: zľava 10€ na každú veľkosť:
Veľkosť M: 59€ (pôvodne 69€)
Veľkosť L: 89€ (pôvodne 99€)


Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde
  • Hrozno (bez jadierok) v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Farebné perličky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob.

Monika Hajduchová

5

Náhrada torty - Jarný festival - 12.5.2023 v doobednom čase

Dobrý deň, mala by som záujem o jarný festival, no chcela by som to ako náhradu torty pre 10r dievčatko, ktoré nemá rado torty a preto zháňam adekvátnu náhradu. Na oslave bude 20 detí, čiže by som potrebovala objemovo väčší košík, kde by sa taktiež mohlo vložiť číslo 10 vo forme sviečok.
Keďže vidím, že máte v ponuke rôzne veľkosti, no neviem ich z fotografie odhadnúť, potrebovala by som z vašej strany poradiť, tak aby bolo dostatok pre všetky deti.
Prosím preverte u vás možnosti a kontaktujte ma. Nie je problém aby som sa u Vás zastavila na konzultáciu.
Vopred ďakujem.
Hajduchová
0905 981 873


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Veľké srdce

Korunujte darček pre vašich najbližších chutným srdcom. Vytvorené je z ananásu a obalené trikrát v čokoláde: najskôr bielej, potom mliečnej a napokon v horkej. Srdce má 6 cm na výšku. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať