35,00 €

Čokoládové guličky

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Chutné kytice prinášajú aj originálnu a nádhernú ručne pripravovanú bonboniéru, ktorá sa dá vychutnávať celé týždne. Čokoládové guličky namiesto čerstvého ovocia plníme sušeným ovocím (jahody, ananás, čerešne, hrozienka a brusnice), nugátovou, kávovou, karamelovou plnkou a orieškami (lieskové orechy, mandle) a potom znova obaľujeme belgickou čokoládou a zdobíme našimi chutnými posypmi (karamelizované mleté lieskové orechy, mliečne a horké čokoládové vločky, kokos, škoricový cukor, farebný cukor, farebné perličky). Skvelá alternatíva k tradičným pralinkám. 

Počet: 32 kusov

Hmotnosť: 400 gramov 

Celé Slovensko

Ovocie

  • Sušené ovocie

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Plnky podľa ponuky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Trvanlivosť: 2-3 mesiace od dátumu výroby. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou. 

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor, cukrárske dekorácie (pšeničný škrob).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Hubert L'ORIGINAL - 0,75 l

Hubert l'original, brut alebo demisec, 0,75 l. Prosecco z oblasti Treviso, objem 0,2 l. UPOZORNENIE: Len pre osoby od 18 rokov.

9,90 €

Domáci jahodový džem - doplnok

350 g džemu. Na 100 gramov džemu používame 130 gramov jahôd, 30 gramov cukru a citrónovú šťavu. Preto chutí tak vynikajúco a preto je výnimočnou delikatesou, vhodnou aj ako darček: či už pre zákazníkov vašej firmy alebo pre vašich blízkych.

5,90 €

Mohlo by vás zaujímať