od 32,00 €

Sladký košík

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Samé lákavé dobroty! Prémiová bonboniéra z čokolády, ktorá skrýva ručne obaľované a zdobené čerstvé ovocie. Vrecúško s čerstvými francúzskymi maslovými croissantami. Ďalšie vrecúško s croissantami zdobenými čokoládou a posýpkou. Navyše k tomu originálny domáci džem. Poteší každého maškrtníka.

Veľkosť S obsahuje bonboniéru s 8 kúskami ovocia v čokoláde, 2 maslové croissanty (po 65 g) a 1 zdobený čokoládou (po 70 g), 1 pohár domáceho džemu (350 g).

Veľkosť M (na fotografiách) obsahuje bonboniéru so 16 kúskami ovocia v čokoláde (jahoda, banán, ananás, jablko), 3 maslové croissanty (po 65 g) a 2 zdobené čokoládou (po 70 g), 1 pohár domáceho džemu (350 g).

Džem momentálne na výber: jahodový, jahodovo-ananásový a jahodovo-škoricový.Čokoláda a zdobenie

  • Croissant maslový francúzsky
  • Croissant maslový francúzsky zdobený
  • Bonboniéra z čerstvého ovocia v čokoláde
  • Jahodovo-ananásový džem

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Bonboniéru z ovocia v čokoláde odporúčame spotrebovať do 2 dní, croissanty do niekoľkých dní a jahodový džem po otvorení do niekoľkých týždňov. Bonboniéru a džem po otvorení je potrebné skladovať v chlade. Servírovanie je ilustračné, taniere, misky a lyžičky nie sú súčasťou balenia.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Hubert L'ORIGINAL - 0,75 l

Hubert l'original, brut alebo demisec, 0,75 l. Prosecco z oblasti Treviso, objem 0,2 l. UPOZORNENIE: Len pre osoby od 18 rokov.

9,90 €

Balónik Happy Birthday menší

Rôzne dizajny k narodeninám.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať