od 29,00 €

Jahody v čokoláde

5

(Hodnotilo 10 ľudí)

Vynikajúce čerstvé jahody ručne namáčame v belgickej čokoláde Callebaut. Potom ich obaľujeme v karamelizovaných mletých lieskových orieškoch, mliečnych, horkých a kávových čokoládových vločkách, pražených kakaových zrnách, škoricovom cukre a kokose. Niektoré efektne dekorujeme ďalšou čokoládou. Balíme ich do luxusnej darčekovej krabičky, ktorú previažeme saténovou mašľou.

Čokoládu si môžete vybrať.

Veľkosť M (16 kusov - pri väčších a ťažších jahodách môže byť menej kusov, 370 g) 

Veľkosť L (25 kusov - pri väčších a ťažších jahodách môže byť menej kusov, 620 g)


Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Čokoládové vločky
  • Kokos
  • Škoricový cukor
  • Pražené kakaové zrná

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Czechzuzana

5

Neuveritelny zakaznicky servis!

Jeste jsem se nestretla s tak uzasnym pristupem. Do hodiny od zjisteni toho, ze kolegyne ma narozeniny (bylo 5 hodin odpoledne!), se nam podarilo objednat bombonieru, zaplatit, dorucit, vcetne prani na karticce. Dekuji, dekuji, dekuji.

Lucia Labska

5

jahody v čokoláde na deň otcov

Jahody v čokoláde boli perfektné! Som nadmieru spokojná nie len s objednávkou, ale aj s Vašim prístupom. Pani, ktorej som sa dovolala bola milá a neskutočne ochotná. Prekonali ste všetky moje očakávania. Určite Vás budem všade odporúčať a teším sa na ďalšiu objednávku :) Ešte raz ďakujem! :)


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Balónik Happy Birthday väčší

Väčší narodeninový balónik s farebným motívom. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Ilustračná fotografia. Šírka 28 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať