od 29,00 €

Jahody v čokoláde

5

(Hodnotilo 8 ľudí)

Vynikajúce čerstvé jahody ručne namáčame v belgickej čokoláde Callebaut. Potom ich obaľujeme v karamelizovaných mletých lieskových orieškoch, mliečnych, horkých a kávových čokoládových vločkách, pražených kakaových zrnách, škoricovom cukre a kokose. Niektoré efektne dekorujeme ďalšou čokoládou. Balíme ich do luxusnej darčekovej krabičky, ktorú previažeme saténovou mašľou.

Čokoládu si môžete vybrať.

Veľkosť M (16 kusov - pri väčších a ťažších jahodách môže byť menej kusov, 370 g) 

Veľkosť L (25 kusov - pri väčších a ťažších jahodách môže byť menej kusov, 620 g)


Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Čokoládové vločky
  • Kokos
  • Škoricový cukor
  • Pražené kakaové zrná

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

5

Jahody v čokoláde na Valentína

Jahody v čokoláde boli úžasné - čerstvé, voňavé, sladké a tá čokoládka, nedalo sa odolať, padli za 10 min. Na veľkosti L sme si pochutili celá 4-členná rodina.
Ďakujem tiež za dodanie v dohodnutý čas, bolo to fakt prekvapenie.
Chutná kytice nikdy nesklamú!

5

Ovocna kytica

Dostala som ovocnu kyticu od Vas na narodeniny, vsetci sme si skvelo pochutnali, preto objednavam este raz:-) Vynikajuce!!!


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Mickey Mouse

Mickey Mouse. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Balónik: McQueen

Blesk McQueen na balóniku. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať