Firemné oslavy a eventy

Chutné kytice® zažiaria na každom evente

Bez skvelého občerstvenia sa žiadny event nevydarí. Preto by na vašich konferenciách a večierkoch nemali chýbať kytice a jednohubky z čerstvého ovocia a belgickej čokolády.

Krásne farebnými aranžmánmi na zjedenie svojich hostí dokonale ohúrite. Vybrať si môžete z dvoch desiatok katalógových dizajnov, ktoré v prípade želania radi upravíme podľa vašich predstáv. Môže ísť o inú nádobu, alebo hoci aj zapracovanie témy eventu. Kytice pripravujeme od najmenších, iba s niekoľkými desiatkami kúskov ovocia, až po impozantné aranžmány so stovkami kusov.

Ovocie, ktoré každého upúta

Kytice ponúknu hosťom ľahké osvieženie v pútavej podobe. Ovocie je na každej akcii vyhľadávané, často však zostávajú nedotknuté predovšetkým veľké kusy ovocia. V našich kyticiach je ovocie očistené, umyté, nakrájané na kúsky, ktoré si je možné vychutnať na jedno až tri sústa. Navyše je umiestnené na drevených paličkách a vďaka tomu veľmi praktické na konzumáciu.

Niektoré kúsky ovocia v kytici sú už obalené v stuhnutej belgickej čokoláde, čo ponúka hosťom nový, mimoriadny chuťový zážitok zo spojenia kvalitných surovín do nečakanej kombinácie.

Skvelé delikatesy a nové zážitky

Túto skvelú delikatesu môžu objavovať aj v podobe jednohubiek z čerstvého ovocia a čokolády na praktických a elegantných plastových paličkách. Pripravujeme ich z desiatky druhov ovocia a každý si medzi nimi nájde to svoje najobľúbenejšie, či už to bude klasická jahoda, skvelý banán, maliny a černice, šťavnatý ananás, hrozno či mandarínka alebo prekvapivý melón.

Podľa našich skúseností sú práve ovocné kytice a jednohubky na eventoch hitom a veľmi rýchlo miznú zo stolov.

Ovocné kytice sú ideálne aj v prípade, že sa rozhodnete pre čokoládovú fontánu. Kúsky ovocia na paličkách z kytice sú perfektné na namáčanie do čokolády, hostí pritom poteší nielen chuť, ale budú mať aj vizuálny zážitok.

Pre čokoľvek sa z našej ponuky rozhodnete, zaručene budete mať ako skvelý hostiteľ úspech.

Náš Vianočný katalóg si môžete stiahnuť kliknutím na obrázok nižšie. 

Zdravé Vianoce 2021