od 6,00 €

Darčekové vrecko - trvanlivé

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Vrecúško naplnené originálnymi sladkosťami poteší vždy a každého! Trvanlivé ručne pripravované bonbóny sú na výber v dvoch veľkostiach. Obsahujú belgickú čokoládu, rôzne druhy sušeného ovocia a obľúbené plnky: karamelovú, kávovú, nugátovú, či s príchuťami šampanského alebo vaječného likéru. V tomto vrecúšku je vždy mix čokoláda a vzor na vrecúšku je neutrálny.

Celé Slovensko

Ovocie

  • Sušené ovocie

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Plnky podľa ponuky
  • Pestrý výber posypov

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Službou Kuriér Chutné kytice môžete poslať darčeky v hodnote minimálne 19€.  Ak plánujete urobiť menší nákup, zvoľte si osobný odber tohto produktu v našom obchode alebo ho pošlite so službou Kuriér Slovensku kamkoľvek na Slovensku.

Bonbóny odporúčame skladovať v suchu a teplote do 25 stupňov, bez priameho slnečného žiarenia.  Odporúčaná doba spotreby je uvedená na balení - je to minimálne niekoľko týždňov až mesiacov.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor, cukrárske zdobenie (pšeničný škrob). 

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Plyšový levík

Rozkošný plyšový kamarát, výška 13 cm, šírka 6 cmVzhľad levíka sa môže mierne líšiť.

7,90 €

Balónik Mickey Mouse

Mickey Mouse. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať