od 7,00 €

Darčekové vrecko

5

(Hodnotila 1 osoba)

Vrecúško naplnené originálnymi sladkosťami poteší vždy a každého! Darčekové vrecko s čerstvým ovocím v čokoláde ponúkame v troch veľkostiach XS, S a M. Každá z nich obsahuje jahodu, ananás, banán, malinu, hrozno a od veľkosti S aj jablko a černicu. Vybrať si môžete aj čokoládu. Štandardne je vo vrecúšku mix čokolád a vzor na vrecúšku je neutrálny.

XS:  5 ks, min 110 g
S:    9 ks, min 220 g
M:   15 ks, min 340 g

Ovocie

  • Jahoda v čokoláde
  • Ananás v čokoláde
  • Banán v čokoláde
  • Malina v čokoláde
  • Hrozno v čokoláde bez jadierok
  • Černica v čokoláde (len S a M)
  • Jablko v čokoláde (len S a M)

Čokoláda a zdobenie

  • Mix posypov

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Službou Kuriér - Chutné kytice môžete poslať darčeky v hodnote od 19 €. Ak plánujete urobiť menší nákup, zvoľte si osobný odber tohto produktu v našom obchode.

Čerstvé ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Sylvia Tučková

5

chutná pozornosť

Túto formu som zvolila ako alternatívu k ovociu v čokoláde vo forme bonboniéry (kedže už mám doma asi 20 krabíc a je mi stále ľúto ich vyhodiť). Ovocie je sladké a dozreté, čokoláda kvalitná. To je ale štandard pri všetkých objednávkach z tohto eshopu.


Obľúbené doplnky k produktu

Smajlík

Smajlík z ananásu a belgickej čokolády vás rozveselí a navyše aj výborne chutí. Smajlík má priemer cca 7 cm. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Veľké srdce

Korunujte darček pre vašich najbližších chutným srdcom. Vytvorené je z ananásu a obalené trikrát v čokoláde: najskôr bielej, potom mliečnej a napokon v horkej. Srdce má 6 cm na výšku. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať