19,00 €

Z lásky

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Z lásky je najmenšia z Chutných kytic, no rozhodne patrí k najkrajším a najobľúbenejším. Aranžmán je vytvorený z jahôd, mesiačikov melóna kantalup, ananásovo-kantalupových kvetiniek, ananásových srdiečok v čokoláde a hrozna. Svojou veľkosťou ideálne pre jedného.

Tip: Vyberte si mliečnu, horkú, bielu čokoládu alebo kombináciu!

Zloženie ovocia

  • Jahody
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!


5

Z lásky

Kyticu z lásky som darovala mamine na Deň matiek. Veľmi ju potešil originálny darček, ktorý navyše chutil fantasticky. Ďakujem Vám, určite prídem objednať kyticu aj nabudúce.

5

maximálna spokojnosť

Maximálna spokojnosť s doručením ako aj s pochúťkou :)


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu).

2,00 €

Balón Vitaj dievčatko

Vitaj dievčatko. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať