22,00 €

Z lásky

5

(Hodnotili 4 ľudia)

TAKMER VYPREDANÉ

Z lásky je najmenšia z Chutných kytic, no rozhodne patrí k najkrajším a najobľúbenejším. Aranžmán je vytvorený z jahôd, mesiačikov melóna kantalup, ananásovo-kantalupových kvetiniek, ananásových srdiečok v čokoláde a hrozna. Svojou veľkosťou ideálne pre jedného.

Tip: Vyberte si mliečnu, horkú, bielu čokoládu alebo kombináciu!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Milan Dzurjanik

5

hodnotenie

"Kyticu" som dostal ako srandu, mimo sviatku, bezdôvodne..., som muž, som skôr taký typ, ktorý nie je na takéto "estetické" veci (taký skôr drevorubač ako kvetinár) a veľmi ma to potešilo, lebo som nevedel o čo ide keď mi volal kuriér (mimochodom veľmi ochotný), ale nie o tom chcem písať.
Asi veľa ľudí zaujíma kvalita ovocia a vyhotovenie. Ovocie je veľmi chutné, nie len take vodové, je čerstvé, čokoláda takisto nie je obyčajná, nejaká na varenie, ale veľmi veľmi chutná (mal som mliečnu). Celá kytica ako potravina pôsobí veľmi čisto a čerstvo. Čiže po každej stránke odporúčam.

Sedlackova

5

kytička pre svokru...

mala veľký úspech veľmi pekne ďakujem za ochotu :)


Obľúbené doplnky k produktu

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,50 €

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať