Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

19,00 €

Z lásky

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Z lásky je najmenšia z Chutných kytic, no rozhodne patrí k najkrajším a najobľúbenejším. Aranžmán je vytvorený z jahôd, mesiačikov melóna kantalup, ananásovo-kantalupových kvetiniek, ananásových srdiečok v čokoláde a hrozna. Svojou veľkosťou ideálne pre jedného.

Tip: Vyberte si mliečnu, horkú, bielu čokoládu alebo kombináciu!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

5

Z lásky

Kyticu z lásky som darovala mamine na Deň matiek. Veľmi ju potešil originálny darček, ktorý navyše chutil fantasticky. Ďakujem Vám, určite prídem objednať kyticu aj nabudúce.

5

maximálna spokojnosť

Maximálna spokojnosť s doručením ako aj s pochúťkou :)


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Happy Birthday - menší

Prekvapte veselým narodeninovým balónom! Rôzne vzory, fotka je ilustračná. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Balón Vitaj dievčatko

Vitaj dievčatko. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať