Nápadité ovocné občerstvenie

Spestrite sladký svadobný bufet

Ovocná kytica XXL na svadobnom stoleJeden z najdôležitejších a najkrajších dní svojho života túži mať každý nezabudnuteľný a dokonalý. Chutné kytice® k tomu rady prispejú svojim osobitým prístupom.

Ovocné kytice sú moderná alternatíva ovocnej misy a priťahujú pozornosť svadobných hostí. Tvoríme ich iba z prvotriedneho čerstvého ovocia a belgickej čokolády tak, aby poskytli dokonalý vizuálny aj chuťový zážitok.

Časť ovocia môže byť obalená v stuhnutej belgickej čokoláde, vďaka čomu objavia vaši hostia nové kombinácie chutí. Vďaka tomu, že ovocie je aranžované do kytice na drevených paličkách, ideálne sa hodí aj k čokoládovej fontáne. Stačí si kúsok vytiahnuť a namočiť do čokolády.


Svadobne ladené chutné detaily

Aranžmány z kúskov čerstvého ovocia sa vynikajúco hodia do sladkého bufetu, ale tiež ako občerstvenie svadobčanov po obrade, do tomboly, ako nápaditý dezert či alternatíva výslužky.

Pridajte do kytíc čokoládou napísané mená mladomanželov, dátum svadby, či jahody nazdobené čokoládou ako nevesta a ženích!


Jednohubky, ktoré okamžite zmiznú

Kombinácia najkvalitnejšieho čerstvého ovocia, belgickej čokolády a ďalších dobrôt, ktoré používame na zdobenie, sľubuje jedinečný pôžitok. Do čokolády obaľujeme jahody, maliny, černice, banán, ananás, hrozno, jablko, sladké melóny, hrušku a mandarínku, aby si každý našiel medzi mnohými lahodnými kombináciami tú svoju naj.

Ponúknite hosťom ovocie v čokoláde na praktických a elegantných plastových paličkách ako jednohubky, alebo na drevených paličkách ako lízatká. Svojou chuťou dostane každého, deti aj dospelých!


Galéria svadobných fotografií

Ovocné kytice a čokoládová fontánaOvocné kytice a čoko fontána
Chutná kytica do sladkého bufetuChutná kytica v sladkom bufete
Podnos s čerstvými jahodami v belgickej čokoládePestrý výber čokolády a posypov
Lízatká z čerstvého ovocia v belgickej čokoládeMisa s lízatkami
Ananás a banán v čokoládeAnanás a banán v čokoláde
Maliny a černice v čokoládeMaliny a černice v čokoláde
Čerstvé jahody v belgickej čokoládeJahody v belgickej čokoláde
Ovocné kytice k čokoládovej fontáneEfektné ovocie k fontáne
Špeciálne nazdobené Jahody v belgickej čokoláde - ženích a nevestaJahody nevesta a ženích