Náš tím

Chutné kytice ® pre vás pripravujú profesionáli

Na výrobe a odovzdaní každého produktu značky Chutné kytice ® a ponuke v cukrárni Chutnička ® sa podieľa každý deň tím ľudí. Aktuálne ho tvoria:


Spolumajiteľ Ľuboš

Ľuboš

Je skúsený marketér a manažér a spolumajiteľ firmy. Zodpovedá za riadenie a prevádzku darčekovej donášky a obchodu. V roku 2016 získal ocenenie EY Začínajúci podnikateľ.


Spolumajiteľka Jana

Jana

Spolumajiteľka firmy. Zodpovedá za produktovú ponuku a komunikáciu značky. Tvorbe ovocných kytíc a bonboniér sa venuje už viac ako 10 rokov a vie, aké je dôležité, aby bol darček perfektný. Jej príbeh nájdete v knihe Hrdinky slovenského biznisu či medzi ocenenými Podnikateľkami Slovenska.


Elena

Manažérka výroby najobľúbenejších chutných darčekov - všetko zorganizuje tak, aby boli krásne a načas!

Henrieta

S radosťou nachystá, nazdobí a zabalí.


Inna, Kateryna, Inna, Jury a Marija

Sme šťastní, že tím nedávno posilnili viaceré šikovné junior aranžérky a aranžér a v našej krásnej, často však aj náročnej práci, sa hneď našli.

Tomáš

Priniesť načas a v poriadku vaše darčeky a občerstvenie berie ako svoje poslanie, ktoré robí s radosťou.Okrem neho doručujú aj Maksim, Andrej Samuel, Ľuboš a Dušan.


V obchode pomáhajú Bronislava a Adam.


Za výborne odvedenú prácu ďakujeme Nikole, Martinovi, Braňovi, Lucii, Marcele, Zuzkám, Števovi, Mirke, Táni, Ľubošovi, Peťovi, Mariole, Henriete, Barbore, Alle, Simone a všetkým ostatným.