Firemné darčeky

Prinášame nezabudnuteľné darčeky

Ak chcete významným obchodným partnerom a zákazníkom darovať niečo, na čo nezabudnú, sú tu pre vás Chutné kytice®.

Ovocné kytice a ručne pripravované bonboniéry sú ideálny darček pre obchodných partnerov. Sú jedinečné a pritom univerzálne, vždy v kvalitnom prevedení a dodané načas. A majú aj symbolický význam. Čo môže byť lepšie, ako dať najavo právo ovocím, ako veľmi si ceníte vašu plodnú spoluprácu? A potom sa už s chuťou môžete pustiť do ďalších spoločných projektov.


Ovocné kytice sú hitom

Naše originálne produkty sa už stali osvedčenou pozornosťou či pri rokovaniach. Ale tiež darčekom pri špeciálnych príležitostiach akými sú koniec roka, firemné výročie, či výročie spolupráce a podobne.

Ponúkame široké možnosti personalizácie: od loga na produktovom označení až po jeho spracovanie do jedlej podoby.

Darčeky si môžete vybrať spomedzi mnohých krásnych dizajnov kytíc, bonboniér a drobností. Pre inšpiráciu si prezrite našu bežnú ponuku. Ponúkame vám možnosť úpravy katalógových produktov, čo sa týka skladby ovocia, voľby čokolády, aj balenia.


Garancia maximálnej spokojnosti s produktom

Máme niekoľkoročné skúsenosti s prípravou firemných darčekov. Vďaka tomu Vám môžeme garantovať maximálnu spokojnosť s našim produktom. A tiež vďaka tomu vieme, že Chutnou kyticou potešíte predovšetkým dámy, ktoré radi obdivujú krásne veci a sú nadšené z noviniek. Ale aj pánov, pretože naše kytice sa im na rozdiel od tradičných kvetov hodí darovať, a ovocie a čokoláda si v tejto netradičnej podobe tiež radi vychutnajú.

Objednávky väčšieho počtu firemných darčekov odporúčame zadávať v predstihu niekoľkých týždňov až dní, aby bol dostatočný priestor pripraviť ich presne podľa vašich predstáv.


Pripravte obchodným partnerom vianočný darček, na ktorý nezabudnú

Pamätáte si, aké darčeky ste do firmy dostali minulé roky? Pripravte obchodným partnerom tento rok darček, na ktorý nezabudnú. Medzi tradičnými pozornosťami vyniknú originálne ovocné kytice a vynikajúce ručne pripravované prémiové bonboniéry z najlepšieho čerstvého ovocia a belgickej čokolády. V prípade záujmu o vianočnú ponuku nás prosím kontaktujte.