Powered by Smartsupp

Inovatívna Podnikateľka Slovenska s Chutnými kyticami

V jubilejnom ročníku súťaže ocenili nápad s ovocnými kyticami

Medzi víťazkami jubilejného 20. ročníka súťaže Podnikateľka Slovenska, ktorú organizuje agentúra Slovak Business Agency, je aj spolumajiteľka Chutné kytice ® Jana Bednárová.


Inovatívna Podnikateľka Slovenska 2019 Jana Bednárová


Výsledky slávnostne vyhlásili 20.2.2020 v historickej budove NR SR v Bratislave.

"Najviac hlasov v kategórii Inovatívna podnikateľka poslala verejnosť Bratislavčanke Jane Bednárovej – žene, ktorá priniesla úplnú novinku na slovenskom trhu, výrobu a predaj originálnych, krásnych a zdravých ovocných kytíc a bonboniéry."

Verejnosť vyberala spomedzi troch súťažiacich, ktoré do finále posunula odborná porota.Jana si prevzala ocenenie s nasledovnými slovami:

"Dobrý večer. Ďakujem hlasujúcim, porote, organizátorom aj vzácnemu neznámemu fanúšikovi, ktorý ma do tejto súťaže prihlásil.

Ďalej predovšetkým môjmu mužovi Ľubošovi, ktorého húževnatosť a múdrosť je tiež za úspechom značky Chutné kytice. Ďakujem rodine, priateľom a známym za veľkú podporu. Ďakujem našim poctivým zamestnancom, ktorí s nami zdieľajú naše hodnoty.


Jana Bednárová


Vždy sme sa usilovali podnikať slušne a poctivo: vo vzťahu k zákazníkom, zamestnancom, obchodným partnerom, spoločnosti aj štátu. Aj toto ocenenie je potvrdením, že to má význam. Snažili sme sa tiež neustále zlepšovať. Žiaľ to isté po 8 rokoch nemôžem povedať o podnikateľskom prostredí v našej krajine, ktoré sa naopak zhoršuje. Pritom platí, čo je aj v motíve tejto súťaže: úspešní podnikatelia budujú úspešné Slovensko.

Ďakujem vám."

Prečítajte si úplné výsledky.


Jana Bednárová a Ľuboš Bednár


Jana Bednárová založila značku Chutné kytice ® v roku 2011. V tom čase išlo o úplnú novinku na slovenskom trhu. Originálne krásne a zdravé ovocné kytice a bonboniéry, navyše s možnosťou spoľahlivej darčekovej donášky, si zákazníci rýchlo obľúbili. Aktuálne jej firma vyrobí spolu s tímom ročne vyše 10-tisíc darčekov a ako doplnkový sortiment ponúkajú aj ovocné nanuky či džemy. Jana vo vlastnom podnikaní spojila kreatívne nadanie, radosť z obdarúvania a cit pre krásu s ekonomickými znalosťami. Firmu vlastní spolu s manželom, sú v nej obaja neustále aktívni. Má 3 dcéry, z toho dve sa narodili počas podnikania. 

Foto - profil SBA na sociálnej sieti FacebookPozrite si vizitky finalistiek