Ako sa stať členom vernostného programu Chutné výhody

Ako sa stať členom

Členom vernostného programu Chutné výhody sa stane každý zákazník, ktorý urobí aspoň 3 objednávky, každú v hodnote tovaru minimálne 19€. Objednávky musia byť zadané pod rovnakou e-mailovou adresou.

Po zaradení do vernostného programu získa zákazník uvítací  vernostný bonus 5€, ktorý môže uplatniť na nákup tovaru v e-shope, telefonicky alebo e-mailom.

Ako získate vernostné bonusy

Ďalší vernostný bonus získa zákazník po 10 objednávkach (minimálne v hodnote tovaru 19€), alebo po dosiahnutí kumulovanej hodnoty nákupu vo výške aspoň 400€, podľa toho čo nastane skôr.

Vernostné bonusy zasielame členom vernostného programu výhradne e-mailom na e-mailovú adresu, pod ktorou je zákazník registrovaný, resp. pod ktorou robil zákazník jednorazové nákupy.

Ak ste z nejakého dôvodu nedostali e-mail s vernostným bonusom, môžete si ho pozrieť v účte zákazníka na karte Chutné výhody za predpokladu, že sa zaregistrujete a prihlásite s e-mailovou adresou, s ktorou ste nakupovali.

Uplatnenie vernostného bonusu v e-shope je možné až po registrácii a prihlásení zákazníka v e-shope pod e-mailovou adresou, na ktorú bol doručený vernostný bonus.

Návrat na často kladené otázky