Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Ako sa stať členom vernostného programu Chutné výhody

Ako sa stať členom

Členom vernostného programu Chutné výhody sa stane každý zákazník, ktorý urobí aspoň 3 objednávky, každú v hodnote tovaru minimálne 19€. Objednávky musia byť zadané pod rovnakou e-mailovou adresou.

Po zaradení do vernostného programu získa zákazník uvítací  vernostný bonus 5€, ktorý môže uplatniť na nákup tovaru v e-shope, telefonicky alebo e-mailom.

Ako získate vernostné bonusy

Ďalší vernostný bonus získa zákazník po 10 objednávkach (minimálne v hodnote tovaru 19€), alebo po dosiahnutí kumulovanej hodnoty nákupu vo výške aspoň 400€, podľa toho čo nastane skôr.

Vernostné bonusy zasielame členom vernostného programu výhradne e-mailom na e-mailovú adresu, pod ktorou je zákazník registrovaný, resp. pod ktorou robil zákazník jednorazové nákupy.

Ak ste z nejakého dôvodu nedostali e-mail s vernostným bonusom, môžete si ho pozrieť v účte zákazníka na karte Chutné výhody za predpokladu, že sa zaregistrujete a prihlásite s e-mailovou adresou, s ktorou ste nakupovali.

Uplatnenie vernostného bonusu v e-shope je možné až po registrácii a prihlásení zákazníka v e-shope pod e-mailovou adresou, na ktorú bol doručený vernostný bonus.

Návrat na často kladené otázky