15,00 €

Kvetinková čokoláda

0

(Nikto ešte nehodnotil)

V kolekcii jarných noviniek 2018 sme vytvorili ručne pripravovanú tabličku belgickej čokolády s čerstvým ovocím a zdobením. Mliečnu, bielu alebo horkú čokoládu podľa vášho výberu zdobia čerstvé jahody, maliny, černice a čučoriedky, ktoré vytvárajú kvetinky. Pre pestrofarebný efekt sme použili aj cukrárske guličky v bielej, žltej, zelenej a ružovej farbe. Vznikol nádherný a chutný kus čokolády, ktorým potešíte každého milovníka originálnych delikates.

Hmotnosť: približne 180 gramov

Čokoláda s čerstvým ovocím - skladujte v chlade a spotrebujte do 2 dní.


Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody
  • Maliny
  • Černice
  • Čučoriedky

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Farebné perličky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Čokoláda je zabalená v celofánovom vrecku a štýlovej krabičke s priehľadným vekom.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Službou Kuriér - Chutné kytice môžete poslať darčeky v hodnote od 19 €. Ak plánujete urobiť menší nákup, zvoľte si osobný odber tohto produktu v našom obchode alebo ho pošlite službou Kuriér - Slovensko kdekoľvek na Slovensku.

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri uchovaní v chlade spotrebujte do dvoch dní.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 30 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), pšeničný lepok.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Frozen Elsa a Anna

Obľúbené postavy každej slečny: kráľovná Elsa a princezná Anna! Na každej strane iný motív. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Balónik Disney princezné

Balónik pre všetky malé slečny, ktoré chcú byť ako Disney princezné - Ariel, Popoluška, Snehulienka, Bella, Rapunzel a Tiana.  Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Rozmery 17 cm x 20 cm x 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať