od 49,00 €

Sladká kvetinka

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Pre jar 2019 sme vytvorili novú nádhernú ovocnú kyticu. Má ananásové kvetinky neodolateľne zdobené belgickou čokoládou a farebnými cukrovými guľôčkami. Jahody sú v našich kyticiach tej najlepšej chuti v regióne. Pridali sme ešte melónové mesiačiky z kantalupu a gálie, aby bola táto chutná kytica dokonale rozkvitnutá. Pripravujeme v troch veľkostiach (na fotografiách je veľkosť L).

Ovocie

  • Ananás v čokoláde
  • Jahody
  • Melón gália
  • Melón kantalup

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Cukrárske dekorácie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Mimoni

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Balónik: McQueen

Blesk McQueen na balóniku. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať