Súťažte s autami plnými chutných kytíc

Počet zobrazení: 543

Nájdite auto a vyhrajte osviežujúci nákup

Autá plné chutných kytíc vám nesú skvelé, vždy osviežujúce darčeky a teraz aj výhru!


Ak ovocnú kyticu, tak od najznámejšej a najobľúbenejšej značky Chutné kytice ®. Iba produkty Chutné kytice ® doručuje v Bratislave a okolí vlastná kuriérska služba profesionálnymi chladiacimi vozidlami. Kuriéri Chutné kytice ® sú milí a slušní a chutnú zásielku dovezú načas.


Ak uvidíte tento týždeň Auto plné chutných kytíc, nezabudnite ho rýchlo odfotiť, poznačiť si čas a adresu a dať nám o tom vedieť! Vyhrať môžete chutnú kyticu Sladký život alebo bonboniéru Jahody v čokoláde. Skvelé chutné a hodnotné ceny.


PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Súťaž trvá od 28.5.2018 15:00 do 10.6.2018 15:00. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto uvidí niektoré z chladiacich či mraziacich vozidiel Citroen Berlingo, označené polepmi Chutné kytice ® a napíše nám o tom príspevok do komentára na Facebook Chutné kytice - k vyhláseniu súťaže.


Dôležité: Príspevok musí byť verejný, musí obsahovať presnú adresu a čas. Do súťaže nie je možné hlásiť polohu auta na uliciach Pri strelnici, Nerudova, Kašmírska, Vápenná, Vrútocká, Bulharská, Slovinská a Nejedlého.


Do žrebovania budú zaradené iba platné príspevky o polohe auta v čase doručovania, t.j. v pracovné dni v čase 9-19, v sobotu v čase 9-17 a v nedeľu v čase 9-15. Údaje sú overované cez GPS vo vozidlách. V prípade viacerých príspevkov s rôznymi polohami môže vyhrať súťažiaci iba raz. V prípade príspevku s rovnakou ulicou a časom plus mínus 5 minút od už zaslaného príspevku takýto príspevok už nie je platný.


Príspevky budú rozdelené do dvoch kategórií, bez fotografie a s fotografiou. Spomedzi príspevkov s fotografiou bude vyžrebovaný jeden súťažiaci, ktorý získa ovocno-čokoládovú kyticu Sladký život, veľkosť M v hodnote 49 €. Spomedzi príspevkov bez fotografie bude vyžrebovaný jeden súťažiaci, ktorý získa bonboniéru Jahody v čokoláde, veľkosť M, v hodnote 29 €.


Výhry bude možné prevziať po predchádzajúcej dohode v obchode Chutné kytice.

Pre tento blog neexistujú žiadne komentáre