Chutné kytice sú iba jeden originál

Počet zobrazení: 327

Nepomýľte sa pri výbere

Vážení zákazníci,

radi by sme vás informovali a zdôraznili, že e-shop s produktami Chutné kytice sa nachádza jedine na www.chutnekytice.sk (nemáme iné názvy e-shopov) a obchod na ulici Pri strelnici 1 v Bratislave - Trnávke s parkovaním priamo pred dverami (iný obchod nemáme).

Považujeme za potrebné upozorniť vás opäť na túto dôležitú skutočnosť. Naďalej sa totiž stáva, že dochádza k zámene produktov značky Chutné kytice, ktorá priniesla prvé a najobľúbenejšie ovocné kytice na Slovensku, s produktami niektorých konkurenčných, či domáckych výrobcov.

Tí prišli na trh až po tom, ako sa stala kategória ovocných kytíc, bonboniér a čokolád známou a obľúbenou vďaka našej kvalitnej práci. Zdravú konkurenciu iba vítame, ale uprednostňujeme férové podnikanie a nevydávame sa za nikoho iného so známejšou značkou.


Chutné kytice sú iba jedny

Chutné kytice je naša registrovaná ochranná známka, ktorou sú označené len naše originálne produkty a nikto iný ju nemôže používať na propagáciu a predaj ovocných kytíc, ovocia v čokoláde a ďalších produktov. Aby ste si boli pri nákupe istí, že dostanete naše originálne produkty a obsluhu v prvotriednej kvalite, na ktorú ste zvyknutí, musíte si vybrať Chutné kytice.

Ak si prajete objednať naše služby na internete, najlepšie je zadať priamo do prehliadača URL adresu www.chutnekytice.sk, alebo kliknúť na odkaz vo vyhľadávaní, či na reklamu, ktorá obsahuje v názve Chutné kytice alebo www.chutnekytice.sk. Ak zadáte do príkazového riadku v prehliadači namiesto URL adresy len výraz "chutné kytice", neotvorí sa rovno naša stránka, ale zobrazia sa výsledky vyhľadávania na kľúčové slovo "chutné kytice". V niektorých prípadoch sa môže stať, že vyhľadáte „chutné kytice“ a zobrazí sa ako prvá reklama, ktorá neodkazuje na naše produkty. Vtedy stačí prejsť nižšie na výsledky organického vyhľadávania, kde nás nájdete na prvom mieste.

Chutné kytice nie je možné objednať na žiadnej inej stránke, ani na zľavových portáloch, iba na www.chutnekytice.sk, takisto naše profily na sociálnych sieťach sú jedine pod názvom Chutné kytice a náš jediný obchod je na adrese v Bratislave – Trnávke, ulica Pri strelnici 1. Naše telefónne čísla, na ktorých poskytujeme informácie a prijímame objednávky sú iba 0903 898 555 a 02 43 19 16 68 a e-mail iba info@chutnekytice.sk.


Prečo sú Chutné kytice najobľúbenejšie

Už sa dokonca stalo, že zákazník uviedol k nášmu produktu negatívnu recenziu ohľadom zlej kvality ovocia, napokon sa podľa fotografie ukázalo, že objednal u konkurenčnej spoločnosti a preto svoju recenziu stiahol. Prečo sú Chutné kytice najobľúbenejšie?

1. Chutné kytice sú na trhu už od začiatku roku 2012. Ovocné kytice poznáte ako obľúbený darček a občerstvenie práve vďaka tejto značke.

2. Za viac ako 8 rokov sme obslúžili desaťtisíce spokojných zákazníkov a sme aj po príchode ďalších výrobcov najobľúbenejšia značka na trhu.

3. Zákazníci preferujú naše prvotriedne originálne produkty z najlepšieho ovocia, doplnené fantastickou ponukou doplnkov a krásnym balením. Ale tiež našu vlastnú kuriérsku službu v Bratislave a okolí, ktorá disponuje momentálne až 3 modernými chladiacimi autami. U nás takisto získate najlepší zákaznícky servis čo sa týka obslúženia v našom kamennom obchode a vo všeobecnosti aj v rýchlosti a flexibilite vybavenia objednávky. Od vzniku udávame trendy v oblasti ovocných kytíc, bonboniér a čokolád aj doplnkového sortimentu ako čokoládové nápisy, ovocné šaláty, domáce nanuky.


Poraďte aj ostatným, ako sa nezmýliť

Ďakujeme za vašu priazeň a budeme radi, ak dáte vedieť svojej rodine a známym, aby v prípade ich nákupu ovocnej kytice či bonboniéry dostali naozaj prvotriednu kvalitu a servis od overenej značky.

Vaše Chutné kytice


Pre tento blog neexistujú žiadne komentáre