Chutné kytice® oslavujú 6 rokov

Počet zobrazení: 864

Pripravili sme pre vás už viac ako 100-tisíc darčekov

V týchto dňoch oslavuje značka Chutné kytice ® už 6 rokov: pripravili sme pre vás viac ako 100-tisíc darčekov a napríklad aj 1 milión jahôd v čokoláde.

Trend blahoželať a oslavovať s ovocnými kyticami sme priniesli na Slovensko začiatkom roka 2012. Z Chutných kytíc ® sa rýchlo stala rýchlo obľúbená donášková a darčeková služba, nakoľko jej majitelia, Ľuboš a Jana Bednárovci, stavili na prvotriednu kvalitu originálnych produktov a zákaznícky servis na najvyššej úrovni.

Ponuka ovocných aranžmánov sa postupne rozšírila o nové a nové nádherné dizajny a sezónne novinky, ale tiež o nové produktové rady: prémiové bonboniéry z ručne pripravovaného ovocia v čokoláde, tabuľkové čokolády, trvanlivé bonbóny, ovocné a ovocno-čokoládové nanuky a najnovšie aj o zeleninovo-syrové kytice a poctivé džemy.

Už od roku 2013 sú dostupné bonboniéry pre celé Slovensko: posielajú sa v špeciálnych vratných termoboxoch. Chutné kytice® v Bratislave a blízkom okolí doručuje vlastná kuriérska služba s chladiacimi autami. Produkty je možné objednať, vyzdvihnúť či kúpiť bez objednávky aj v obchode v Bratislave - Trnávke.

Všetko z čerstvého ovocia sa pripravuje denne. Objednávku môžete mať hotovú spravidla už o niekoľko hodín. Ovocie máme dostupné celoročne v prvotriednej kvalite, vrátane jahôd, a čokoládu používame pravú belgickú.

Zákazníci produkty značky Chutné kytice® darujú pri rôznych príležitostiach: narodeninách, meninách, z lásky, ako poďakovanie, ako ospravedlnenie či ako efektnú jedlú dekoráciu na oslavy. Chutné kytice® pripravujú aj firemné darčeky. Produkty našej značky si vybrali aj mnohí organizátori podujatí ako ocenenie víťazom či malý darček na rozlúčku. 

Chutné kytice® zaujali aj médiá. Objavili sa niekoľkokrát v televízii Markíza, RTVS, na TV Joj, ale tiež v rádiách a v magazínoch od Evy až po ekonomický týždenník TREND a dokonca aj v knihe. Majiteľ a riaditeľ spoločnosti Frutia, s.r.o., ktorá vlastní značku Chutné kytice®, Ľuboš Bednár v roku 2016 získal ocenenie EY Začínajúci podnikateľ roka 2015.

Aj po príchode konkurentov a kópií nášho konceptu je značka Chutné kytice® najobľúbenejšou na trhu. To je pre celý jej tím, v súčasnosti okolo 10 ľudí, zároveň záväzkom do budúcnosti. Našou prácou totiž je nosiť radosť našim zákazníkom a ich blízkym.

Ďakujeme vám a tešíme sa na ďalšie roky.

Pre tento blog neexistujú žiadne komentáre