Aktuálne informácie

Počet zobrazení: 1006

Fungujeme aj počas lockdownu

posledná aktualizácia 14.1.2021 11:40

Vážení zákazníci,

náš kamenný obchod, e-shop, vyzdvihnutie a donáška kuriérom bude fungovať aj počas lockdownu. Dočasne je nedostupné doručovanie bonboniér z čerstvého ovocia po Slovensku službou Kuriér Slovensko. Trvanlivé bonboniéry možné doručiť je.

Z dôvodu obmedzení máme od soboty 19.12. otvorený obchod v skrátených otváracích hodinách cez pracovné dni od 8:00 do 18:00 a cez víkend a sviatky od 8:00 do 13:00. Nákup nie je možný bez predošlej objednávky.

Tovar vám radi vydáme aj do auta, stačí zaparkovať na parkovacom mieste vyhradenom pre zákazníkov Chutné kytice a zavolať 0903 898 555. Pri návšteve obchodu je potrebné dodržať protiepidemiologické opatrenia - mať rúško, dezinfikovať si pri vstupe ruky a dodržiavať limit 1 zákazník vo výdajnom mieste.

V obchode nie je možné objednávku zadať, iba on-line alebo ak to nie je možné, telefonicky.

Objednávky pri vyzdvihnutí a doručení nebude možné platiť v hotovosti ani kartou. Je potrebné uhradiť ich vopred hneď počas objednávania alebo bankovým prevodom. Nákup v obchode bez objednávky je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Z dôvodu zdržania v medzinárodnej preprave sú momentálne žiaľ nedostupné niektoré produkty z kategórie Ovocie v čokoláde, na ktoré nie sú k dispozícii prémiové krabičky. Obnovenie predaja obľúbených bonboniér Ovocie v čokoláde, Jahody v čokoláde, Jahody a banán špeciál a ďalších predpokladáme v poslednom januárovom týždni. Dostupné sú darčekové sety, vrecká i čokolády.

Neustále sledujeme všetky nariadenia a dodržiavame sprísnené hygienické štandardy.

Prajeme vám pevné zdravie a tešíme sa na vaše nákupy - radi spolu pripravíme zdravé prekvapenie pre vašich blízkych. Vyberte si z našich tipov, alebo sa inšpirujte najobľúbenejšou ponukou.

Pre tento blog neexistujú žiadne komentáre