22,00 €

Veselá kvetinka

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Veselá kvetinka je ideálna, keď hľadáte niečo malé, chcete poďakovať či len tak potešiť! Ananásovo-melónové kvetinky sú obkolesené chutnými jahodami, melónovými mesiačikmi a hroznom. Stredu kvetiniek dominuje oranžová farba sladkého melónu kantalup a mesiačiky sú vytvorené z delikátneho medového melónu. Tá pravá sladká bodka sú dve z jahôd, ktoré sú obalené v pravej belgickej čokoláde.

Vyberte si žiarivo žltú alebo decentnú bordovú nádobku.

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Melón Piel de Sapo
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Extra zlatá čokoláda

Dve jahody  alebo iné ovocie vo zvolenom produkte namočíme do čokolády a ozdobíme zlatou potravinárskou farbou. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,00 €

Balónik: Vitaj chlapček

Vitaj chlapček. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať