39,00 €

Svadobná kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Sladká, romantická a biela je táto svadobná chutná kytica. Vytvorená z jahôd, ananásových srdiečok, čokolády a ako bonus dokonale ladiace zdobenie: strieborné perličky, biely kokos a ružové a červené srdiečka. Perfektná na svadbu ako gratulačná kytica, darček, kytica nevesty či dekorácia - občerstvenie pre svadobných hostí. Vyberte si, kam sa vám hodí najviac.

Odporúčame v bielom prevedení, vybrať si však môžete podľa vášho gusta aj mliečnu, horkú belgickú čokoládu alebo akúkoľvek kombináciu. 

Náš tip: Pridajte do kytice doplnky, ktoré ju urobia skutočne jedinečnou: čokoládový nápis či svadobné jahody nevestu a ženícha.

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Kokos
  • Strieborné perličky
  • Farebné srdiečka
  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), kokos, pšeničný / modifikovaný škrob

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Diplom pre ovocných maškrtníkov

Odmeňte deti či prekvapte priateľov! Na diplom dopíšeme meno. Obsahuje text Rád / Rada papám ovocie. Rozmer A5.

1,00 €

Balónik mini: Skoré uzdravenie

Pridajte k vitamínom aj odkaz na balóniku "Get Well Soon". Mini fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Rozmer 10 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať