Powered by Smartsupp

75,00 €

Slnečná kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Sezónna kytica opäť v ponuke: Letná Slnečná kytica rozžiari každý deň! Je svieža, pestrá, chutná a voňavá ako letné dni. Ako jediná z kytíc ponúka obľúbený vodový melón. Leto symbolizujú ananásové slniečka. Aranžmán obsahuje samozrejme veľa jahôd, krásne ananásovo-kantalupové kvetinky a zaujímavé mesiačiky z melónov kantalup a gália. Zdobí ju ešte aj tmavé hrozno bez jadierok.

Kytica je aktuálne v okrúhlej nádobe. Čokoládu neobsahuje, ale ak si želáte, môžete ju doobjednať!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Vodový melón
  • Melón Kantalup
  • Melón Gália
  • Hrozno červené bez jadierok

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Informácie: Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.


Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládový dip

Roztopená belgická čokoláda v nádobke. Ovocie si môžete namáčať v belgickej čokoláde. Objem 150 ml. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín, lieskové orechy. Nedoručujeme spôsobom Kuriér Slovensko

5,50 €

Motýlik

Farebný motýlik z ananásu a ozdobený čokoládou rozveselí každého. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať