od 59,00 €

Slnečná kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Sezónna kytica opäť v ponuke: Letná Slnečná kytica rozžiari každý deň! Je svieža, pestrá, chutná a voňavá ako letné dni. Ako jediná z kytíc ponúka obľúbený vodový melón. Leto symbolizujú ananásové slniečka. Aranžmán obsahuje samozrejme veľa jahôd, krásne ananásovo-kantalupové kvetinky a zaujímavé mesiačiky z melónov kantalup a gália. Zdobí ju ešte aj tmavé hrozno bez jadierok.

Kytica je v žltej krhličke (veľkosť L) alebo oranžovej okrúhlej nádobke (veľkosť XL). Čokoládu neobsahuje, ale ak si želáte, môžete ju doobjednať!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Vodový melón
  • Melón Kantalup
  • Melón Gália
  • Hrozno červené bez jadierok

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Informácie: Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.


Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Happy Birthday väčší

Väčší narodeninový balónik s farebným motívom. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 28 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,50 €

Balónik: Vitaj chlapček

Vitaj chlapček. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať