od 49,00 €

55,00 €

Farebná jeseň

0

(Nikto ešte nehodnotil)

AKCIA

Uvádzacie ceny do 25.9. alebo vypredania

Každé ročné obdobie je krásne a zaručene taká bude aj jeseň s našou sezónnou kyticou Farebná jeseň! Nájdete v nej všetky farby jesene a biele a tmavé hrozno, hrušky a jablká v belgickej čokoláde s lieskovými orieškami, ananásové kvetinky a lístočky a jahody. Kvetinky sú dotvorené oranžovým melónom kantalup.

Teraz M namiesto 55 € iba 49 € a L namiesto 99 € iba 89 €

Ovocie

  • Biele hrozno
  • Tmavé hrozno
  • Hruška (so šupkou)
  • Jablko (so šupkou)
  • Ananás
  • Kantalup
  • Jahody

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované mleté lieskové orechy

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy). Môže obsahovať šupky z lieskových orechov.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové tyčinky

Lahodné a efektné - 3 kúsky tyčiniek z pravej belgickej čokolády (každá cca 10 cm). Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor - lecitín. Mix čokolád.

1,90 €

Smajlík

Smajlík z ananásu a belgickej čokolády vás rozveselí a navyše aj výborne chutí. Smajlík má priemer cca 7 cm. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať