49,00 €

Rubínové srdce

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Jahodové srdce z rubínovej čokolády, ktorá sa vyrába zo špeciálne vyšľachtených kakaových bôbov prirodzene rubínovej farby! Krásny romantický darček nielen na Valentína, ale kedykoľvek, keď potrebujete vyznať lásku.

Na výber 3 veľkosti a 3 farby krabičky (červená, biela, ružová). Hmotnosť vrátane Lollo Biondo šalátu. Veľkosť M ešte nedostupná.

Veľkosť S: 150g (približne 8 jahôd)
Veľkosť M: 330 g (približne 13 jahôd) dočasne nedostupná
Veľkosť L: 580 g (približne 20 jahôd)

V prípade použitia väčších jahôd je počet nižší, váha však môže byť vyššia.

Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balón Vitaj dievčatko

Vitaj dievčatko. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Ovocno-čokoládový nanuk - doplnok (1 ks)

Osviežujúca kombinácia 100 % ovocia a chrumkavej belgickej čokolády. Delí vás od nej iba jeden klik! Čokoláda obsahuje kakao, sušené mlieko, sójový lecitín, posýpky obsahujú orechy a semená, lepok (podľa druhu). Upozornenie: Nanuky nedoručujeme cez Kuriér - Slovensko.

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať