od 39,00 €

Mojej láske

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Kyticu Mojej láske zdobia ananásové srdiečka efektne ručne obalené pravou belgickou čokoládou. Na pohľad aranžmánu dominujú, no najviac tu je fantastických čerstvých jahôd. Toto obľúbené ovocie si istotne vychutná každý! Aranžmán dotvára tmavé hrozno a guličky z melóna kantalup. Usadený je symbolicky v červenej nádobe.

Odporúčame: Vyberte si čokoládu na ananás a pridajte skvelý dip či čokoládu na jahody! Nájdete medzi doplnkami.

Tip: Aby bol efekt dokonalý, je možné kyticu doplniť balónikom v tvare srdiečka!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Extra zlatá čokoláda

Dve jahody  alebo iné ovocie vo zvolenom produkte namočíme do čokolády a ozdobíme zlatou potravinárskou farbou. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,00 €

Balónik Futbalová lopta

Pre všetkých fanúšikov futbalu. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať