Powered by Smartsupp

od 39,00 €

Kytica pre šťastie

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Štvorlístok a podkova - to sú symboly pre šťastie, ktoré dominujú tejto Kytici pre šťastie! Vytvorené sú zo sladkého ananásu. Okrem nich aranžmán tvoria jahody, sladké melóny gália a kantalup, čučoriedky a tmavé hrozno. Na niekoľkých jahodách je pre spestrenie použitá pravá belgická čokoláda, ktorej druh si môžete vybrať. Pomôžte šťastiu a poprajte všetko dobré s touto krásnou ovocnou chutnou kyticou.

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Melón Galia
  • Melón Kantalup
  • Čučoriedky
  • Hrozno červené

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Angela Fabrici

5

Kytica pre šťastie

Na narodeniny 26.4. mi kuriér priviezol Kyticu pre šťastie - od dcéry s manželom. Pri aute som sa rozplakala, nečakala som to, bolo to prekvapenie. Ovocie bolo perfektne čerstvé, veľmi chutné, odporúčam každému, hneď v ten deň som "zmamlala" celú ovocnú kyticu, čokoláda na jahodách nemala chybu... škoda slov, objednajte si...

Kvacka99

5

Poďakovanie

Kytica docestovala až na krásnu ORAVU od sestričky...výborná a chutná...vrelo odporúčam


Obľúbené doplnky k produktu

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať