Powered by Smartsupp

35,00 €

Kytica pre najmenších

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Detská kytica vo veselej miske láka deti na ovocnú hostinu. Pochutia si na pomarančoch, kiwi, jahodách, ananáse a hrozne. A čo to vykúka spomedzi kúskov ovocia? Gumoví medvedíci, ktoré deti milujú!

Odporúčame: Ideálne na detskú párty - najskôr krásna dekorácia, neskôr zdravé občerstvenie. Vhodné aj ako darček, keď idete gratulovať detskému oslávencovi, no nechcete priniesť sladkosti či ďalšiu hračku.

Náš tip: Vyberte si farbu kvetináča! Okrem oranžovej na fotografii môžeme kyticu aranžovať do bielej, žltej, červenej alebo zelenej misky. Určite pridajte aj balónik s obľúbeným motívom, máme skutočne široký výber alebo Veselé zvieratká z ananásu v čokoláde.

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Kiwi
  • Pomaranč
  • Hrozno červené bez jadierok
  • Gumení medvedíci

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Andrea Dubnická

5

poďakovanie

- veľmi príjemná skúsenosť = maximálna spokojnosť
- osobitne oceňujem ústretovosť pri vybavovaní špecifickej objednávky /s ohľadom na potravinovú alergiu/
- ovocie bolo čerstvé, chutné a voňavé + naaranžované veľmi esteticky, takže všetky zmysly boli spokojné / aj oslávenkyňa :) /
- v budúcnosti rada s dôverou zopakujem tento nevšedný darček

Mareckovaelena

5

Hodnotenie objednávky doručenej 13.5.2017

bola to moja prvá objednávka u vás, kytica bola nielen nádherná, ale aj veľmi chutná, maximálna spokojnosť s vybavením objednávky, donáškou. Kytička splnila nadmieru očakávanie a potešila nielen oči ale aj chuťové poháriky :-) Určite to neskončí pri tejto objednávke. Prajem veľa spokojných zákazníkov.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať