od 25,00 €

Jahody a pomaranč

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Špecialita zo sezónnej zimnej ponuky má najobľúbenejšie ovocie: jahody, a typicky "zimné" ovocie: pomaranč. Ponorte sa do sveta chutných bonbónov z čerstvého ovocia a čokolády: vždy sviežich jahôd a šťavnatých pomarančov. Čokoláda je pravá belgická a na spestrenie ešte ozdobená alebo posypaná karamelizovanými mletými lieskovými orieškami, kokosom, škoricovým cukrom, praženým kakaovým zrnom a čokoládovými vločkami (mliečne, horké, kávové).

Veľkosť M: 16 ks, cca 300 g
Veľkosť L: 25 ks, cca 470 g

Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Pomaranč v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Kokos
  • Škoricový cukor
  • Pražené kakaové zrná
  • Čokoládové vločky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Bonboniéry doručujeme na celé Slovensko. Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Snehová vločka - menšia

Chutná vločka z ananásu a striebornej belgickej čokolády. Rozmer 5,5 cm. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

4,00 €

Balónik: Vitaj chlapček

Vitaj chlapček. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať