od 25,00 €

Jahody a banán špeciál

5

(Hodnotila 1 osoba)

Jedna z najobľúbenejších, neskutočne dobrých kombinácií: najlepšie čerstvé jahody a kúsky banánu ručne obaľujeme v kvalitnej, pravej belgickej čokoláde. Nezabudnuteľnú chuť im dodáva nielen kombinácia s čokoládou, ale aj pestré posypy: ako nové nájdete v tejto bonboniére opražené mandľové lupienky a opražený strúhaný kokos. Skvele ich dopĺňajú karamelizované mleté lieskové oriešky. Naozaj exkluzívne.

Veľkosť M: 16 ks, cca 300 g

Veľkosť L: 25 ks, cca 470 g

Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody
  • Banán

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Opražené mandľové lupienky
  • Pražený kokos
  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Chutné kytice doručujú produkty chladené: profesionálnym vozidlom s chladením alebo v termoboxoch. Ak potrebujete, radi vám zapožičiame termoobal.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), strúhaný kokos, pražené mandle.

Anita Kovácsová

5

jahody a banán v čoko :-)

super :-)


Obľúbené doplnky k produktu

Diplom pre ovocných maškrtníkov

Odmeňte deti či prekvapte priateľov! Na diplom dopíšeme meno. Obsahuje text Rád / Rada papám ovocie. Rozmer A5.

1,00 €

Balónik: Vitaj chlapček

Vitaj chlapček. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať