Powered by Smartsupp

75,00 €

Jahodová báseň

5

(Hodnotila 1 osoba)

Výborné prvotriedne čerstvé jahody, ktoré striedajú jahody ručne obalené pravou belgickou čokoládou podľa vášho výberu s kontrastným zdobením, a medzi nimi sa vinie hrozno! Jednoducho kytica na zjedenie jedna báseň. Lahodné ovocie je naaranžované efektne do tvaru špirály. Perfektný darček pre všetkých, ktorí milujú jahody, čokoládu a hrozno. Poteší vašu lásku aj na každej oslave. 

Ovocie

  • Jahody
  • Červené hrozno
  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Kristina Tischer

5

Velka spokojnost!

Naozaj velmi pekny a originalny darcek, skvely zakaznicky servis a donaska nad ramec pracovneho casu.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať