29,00 €

35,00 €

Čerešne v čokoláde

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Šťavnatá sezónna bonboniéra, ktorá jednoducho patrí k letu! Kombinácia čerešní a čokolády spestrí horúce dlhé dni. Čokoláda je pravá belgická, používame mliečnu, horkú a bielu. Na spestrenie chuti aj vzhľadu kúsky zdobíme karamelizovanými mletými orieškami, ďalšími čokoládovými vločkami, strúhaným kokosom, škoricovým cukrom či praženým kakaovým zrnom.

Hmotnosť: cca 325 g (34 - 45 kúskov, podľa veľkosti)

UPOZORNENIE: Čerešne obsahujú kôstky a stopky.

Akcia Celé Slovensko

Ovocie

  • Čerešne (s kôstkou a stopkou)

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované mleté lieskové oriešky
  • Strúhaný kokos
  • Škoricový cukor
  • Pražené kakaové zrno
  • Kávovo-čokoládové vločky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Aj túto bonboniéru môžete poslať kamkoľvek na Slovensko!

Chutné kytice doručujú produkty chladené: profesionálnym vozidlom s chladením alebo v termoboxoch. Ak potrebujete, radi vám zapožičiame termoobal.

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Happy Birthday menší

Rôzne dizajny k narodeninám.

2,90 €

Balónik: Mimoni - väčší

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 27 cm, výška 18 cm, hĺbka 11 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať