32,00 €

Bonboniéra s mandarínkou

5

(Hodnotili 2 ľudia)

Mandarínku, jahody a jablká sme obliekli do čokolády, aby ste si vychutnali tú najsviežejšiu, najšťavnatejšiu a najdelikátnejšiu zimnú chuťovú kombináciu. Samé čerstvé ovocie a belgická čokoláda: mesiačiky mandarínky, menšie jahody a polovice jablkových mesiačikov sú okrem čokolády posypané a zdobené ďalšími dobrotami ako karamelizované mleté lieskové orechy, kokos, škoricovými cukor, pražené kakaové zrná či ďalšia čokoláda. Nájdete ich v momentálne v luxusnej štvorcovej poschodovej krabičke s priehľadným vrchnákom, ktorú ešte preväzujeme saténovou mašľou - môže sa líšiť vzor.

Veľkosť M: hmotnosť približne 340 g, 29 kusov

Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Mandarinka v čokoláde
  • Belgická čokoláda
  • Jablko v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Karamelizované lieskové oriešky
  • Kokos
  • Škoricový cukor
  • Pražené kakaové zrná

Alergény

  • Čokoláda obsahuje kakao, sójový emulgátor, vanilín, mlieko (v mliečnej a bielej čokoláde). Produkt ďalej obsahuje lieskové orechy, kokos, pražené kakaové zrno a ovocie podľa popisu. Alergény je možné vynechať.

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu. Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade spotrebujte najlepšie do 2 dní.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor.

Róbert Viechec

5

Bonboniéra s mandarínkou

Vynikajúca kombinácia ovocia a čokolády, svieža, chutná, lahodná... ;-)

Róbert Viechec

5

Bonboniéra s mandarínkou


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik Spiderman

Spiderman, obľúbená postava každého chlapca! Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Čokoládové tyčinky

Lahodné a efektné - 3 kúsky tyčiniek z pravej belgickej čokolády (každá cca 10 cm). Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor - lecitín. Mix čokolád.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať