od 65,00 €

Čarovný okamih

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Vytvorili sme kyticu, ktorá žiari ako slniečko a vďaka tomu vykúzli úsmev na tvári každému, koho ňou prekvapíte! Skladá sa z ananásových srdiečok a kvetiniek, na ktorých je použitý aj sladký melón kantalup. Je tu tiež veľa jahôd a belgickej čokolády. Jahody sú zdobené čokoládou dvomi spôsobmi: buď majú efektné čokoládové pásiky, alebo sú z väčšej časti namočené v čokoláde a znova exkluzívne nazdobené ešte ďalšou čokoládou. Jednoducho skvostná kombinácia, ktorá urobí z každého dňa čarovný. 

Aj na túto kyticu si môžete vybrať čokoládu!

Zloženie ovocia

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Smajlík

Smajlík z ananásu a belgickej čokolády vás rozveselí a navyše aj výborne chutí. Smajlík má priemer cca 7 cm.

3,00 €

Balónik: I love you

Balónik s rôznym motívom I love you. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať