od 65,00 €

Čarovný okamih

5

(Hodnotila 1 osoba)

Vytvorili sme kyticu, ktorá žiari ako slniečko a vďaka tomu vykúzli úsmev na tvári každému, koho ňou prekvapíte! Skladá sa z ananásových srdiečok a kvetiniek, na ktorých je použitý aj sladký melón kantalup. Je tu tiež veľa jahôd a belgickej čokolády. Jahody sú zdobené čokoládou dvomi spôsobmi: buď majú efektné čokoládové pásiky, alebo sú z väčšej časti namočené v čokoláde a znova exkluzívne nazdobené ešte ďalšou čokoládou. Jednoducho skvostná kombinácia, ktorá urobí z každého dňa čarovný. 

Aj na túto kyticu si môžete vybrať čokoládu!

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

Alergény

  • Čokoláda obsahuje kakao, sójový emulgátor, vanilín, mlieko (v mliečnej a bielej čokoláde). Produkt ďalej obsahuje ovocie podľa popisu. Alergény je možné vynechať.

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

5

Kytica


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Mimoni

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Ak cestujete - chladiace vrecko k termoobalu

Chladiaca náplň do termoobalu - ak cestujete dlhšie ako 3 hodiny. 

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať