Powered by Smartsupp

od 35,00 €

Bonboniéra pre princeznú

0

(Nikto ešte nehodnotil)

V detskej kolekcii ponúkame nádhernú bonboniéru pre všetky princezné. Malé i veľké princezničky v nej nájdu chutne zdobené čerstvé jahody a korunku z ananásu v belgickej čokoláde. Darček hodný princezny.

Veľkosť M (menšia a menší počet ks, ako na fotografii) obsahuje približne 15 jahôd (v závislosti od veľkosti, môže byť 10 - 20 jahôd) a 1 korunku z ananásu v čokoláde. Váha je 380 g

Veľkosť L (na fotografii) obsahuje približne 22 jahôd (v závislosti od veľkosti, môže byť 15 - 30 jahôd) a 3 korunky z ananásu v čokoláde. Váha je 650 g


Celé Slovensko

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Cukrárske dekorácie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade spotrebujte najlepšie do 2 dní od dátumu výroby uvedeného na etikete. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény

Čokoláda mliečna kakao min. 30 %, horká 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), cukrárske dekorácie (pšeničný / modifikovaný škrob).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Prosecco Mionetto 0,2 l

Prosecco z oblasti Treviso, objem 0,2 l. UPOZORNENIE: Len pre osoby od 18 rokov.

4,90 €

Balónik: Mimoni - väčší

Balónik s rozkošnými mimoňmi na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 27 cm, výška 18 cm, hĺbka 11 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať