od 30,00 €

Bonboniéra pre princeznú

0

(Nikto ešte nehodnotil)

V novej detskej kolekcii ponúkame nádhernú bonboniéru pre všetky princezné. Malé i veľké princezničky v nej nájdu chutne zdobené čerstvé jahody a korunku z ananásu v belgickej čokoláde. Darček hodný princezny.

Veľkosť M obsahuje približne 15 jahôd (v závislosti od veľkosti, môže byť 10 - 20 jahôd) a 1 korunku z ananásu v čokoláde. Váha je 380 g

Veľkosť L obsahuje približne 22 jahôd (v závislosti od veľkosti, môže byť 15 - 30 jahôd) a 3 korunky z ananásu v čokoláde. Váha je 650 g

Bonboniéru už aktuálne balíme do krabičky inej farby.

Aktuálne nedostupné pre službu Kuriér Slovensko kvôli pandemickej situácii a obmedzeniam. V Bratislave a najbližšom okolí doručujem aj naďalej bez obmedzení.

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Cukrárske dekorácie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade spotrebujte najlepšie do 2 dní od dátumu výroby uvedeného na etikete. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Alergény

Čokoláda mliečna kakao min. 30 %, horká 70 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), cukrárske dekorácie (pšeničný / modifikovaný škrob).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Happy Birthday so psíkom

Prekvapte veselým narodeninovým balónom! Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Balón Vitaj dievčatko

Vitaj dievčatko. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať