Powered by Smartsupp

39,00 €

Všetko najlepšie

5

(Hodnotila 1 osoba)

Ananásové kvetinky rozkvitli uprostred pestrej zmesi ovocia. Mesiačiky z melónu kantalup a melóna Piel de Sapo priamo vyzývajú, aby ste po ne natiahli ruku a pochutili si. Ovocná radosť zďaleka nekončí. V kytici je aj tmavé hrozno, jahody a 3 delikátne jahody v pravej belgickej čokoláde. Jednu z najobľúbenejších chutných kytíc darujte k sviatku. Gratulácia bude originálna a obdarovaný na ňu istotne nezabudne!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Jahody v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok
  • Melón Piel de Sapo

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Martin Brhlovic

5

chutny darcek

Takuto chutnu ovocnu lahôdku sme priniesli sesternici na oslavu a mala velky uspech. Ved ake najlepsie osviezenie mozete priniest na letnu partny s detmi? Podobna ovocna chutovka (avsak ovela väcsia) zdobila aj nas svadobny stol. A jedna chutna ovocna potesila minuly rok v lete aj nasu tehotnu kamosku k meninam.
Mozeme len odporucit ;)
M.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať