19,00 €

Valentínska čokoláda

5

(Hodnotila 1 osoba)

Výnimočná pozornosť pre všetkých, na ktorých vám záleží a každoročný hit sviatku všetkých zaľúbených. Valentínska čokoláda obsahuje iba kvalitnú belgickú čokoládu Callebaut, čerstvé jahody, maliny, černice a čučoriedky. Ako sladká bodka je posypaná našimi skvelými posypmi, medzi ktorými nájdete aj fantastické cereálne guličky v čokoláde, karamelizované mleté lieskové orechy a kávové vločky. A napokon sú tu milé detaily v podobe čokoládou nakreslených srdiečok. Čokoládovú tabličku balíme do papierovej krabičky s nápisom Ovocná čokoláda - môžete ju teda poslať nielen k sviatku Sv. Valentína.

Hmotnosť: 180 g

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Karamelizované mleté lieskové oriešky
  • Kávové čokoládové vločky
  • Cereálne guličky v čokoláde

Ovocie

  • Jahody
  • Maliny
  • Černice
  • Čučoriedky

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní.

Doručenie kuriérom Chutné kytice v Bratislave (zóna 1) je možné iba pre objednávky v hodnote od 19 €. Čokoládu si môžete osobne vyzdvihnúť alebo nechať poslať ako balík službou Kuriér Slovensko, prípadne doobjednať k ďalším produktom.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor, pšeničná múka.

Ro Rudoba

5

Valentínska čokoláda

Veľmi chutný malý darček k Valentínovi, nielen pre zamilovaných, ale aj pre tých ktorým chceme vyjadriť lásku.


Obľúbené doplnky k produktu

Domáci jahodový džem - doplnok

350 g džemu. Na 100 gramov džemu používame 130 gramov jahôd, 30 gramov cukru a citrónovú šťavu. Preto chutí tak vynikajúco a preto je výnimočnou delikatesou, vhodnou aj ako darček: či už pre zákazníkov vašej firmy alebo pre vašich blízkych.

5,90 €

Diplom pre ovocných maškrtníkov

Odmeňte deti či prekvapte priateľov! Na diplom dopíšeme meno. Obsahuje text Rád / Rada papám ovocie. Rozmer A5.

1,00 €

Mohlo by vás zaujímať