od 59,00 €

Sladký tulipán

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Krásna a obľúbená svieža jarná kytica Sladký tulipán je vytvorená z lahodného ovocia a belgickej čokolády. Nájdete v nej jahody, ananás, sladké melóny, a zelené kiwi, hrozno a aj jablko (odroda Granny Smith) v čokoláde.

Jarná kytica je vo veľkosti M v štýlovej naozajstnej krhle, vo veľkostiach L a XL v okrúhlej nádobe (nie krhle). Tak farebná, ako príroda na jar!

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Melón Kantalup
  • Kiwi
  • Hrozno zelené
  • Jablko v čokoláde

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Frozen Elsa a Anna

Obľúbené postavy každej slečny: kráľovná Elsa a princezná Anna! Na každej strane iný motív. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,90 €

Ak cestujete - chladiace vrecko k termoobalu

Chladiaca náplň do termoobalu - ak cestujete dlhšie ako 3 hodiny. 

3,00 €

Mohlo by vás zaujímať