od 59,00 €

Rubínová kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Najkrajšia nová kytica!

Očarí jedinečnou rubínovou čokoládou s ovocnou chuťou a nádhernou nádobou s jemným motívom kvietkov. Kytica je vytvorená z jahôd, jabĺk a ananásu s čokoládou, čučoriedok, hrozna a cukrárskeho zdobenia.

Ako bonus budú doplnky k tejto kytici v rubínovej čokoláde - za štandardnú cenu.

Iba teraz v limitovanej ponuke.

Skúste aj Rubínovú bonboniéru z rovnakej čokolády.

Ovocie

  • Ananás s rubínovou čokoládou
  • Jahody s rubínovou čokoládou
  • Jablko (Granny Smith) s rubínovou čokoládou
  • Hrozno
  • Čučoriedky

Čokoláda a zdobenie

  • Rubínová belgická čokoláda Callebaut
  • Cukrárske zdobenie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob. 

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Domáci jahodový džem - doplnok

350 g džemu. Na 100 gramov džemu používame 130 gramov jahôd, 30 gramov cukru a citrónovú šťavu. Preto chutí tak vynikajúco a preto je výnimočnou delikatesou, vhodnou aj ako darček: či už pre zákazníkov vašej firmy alebo pre vašich blízkych.

5,90 €

Halloweensky duch

Chutné strašidielko z čerstvého ananásu v belgickej čokoláde s trochou strúhaného kokosu. Výška cca 7 cm, hrúbka 1 cm. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať