od 29,00 €

Mak a sézam

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Tradičný mak a sézamové semienka, z ktorých niektoré sú karamelizované, spolu s čerstvým ovocím v belgickej čokoláde, to je nečakane zaujímavá kombinácia!

Z ovocia v bonboniére nájdete jahody, banán, ananás a jablko (odroda Granny Smith).

Veľkosti M: 16 ks, 330 g

Veľkosť L: 25 ks, 530 g

Aktuálne nedostupné pre službu Kuriér Slovensko kvôli pandemickej situácii a obmedzeniam. V Bratislave a najbližšom okolí doručujem aj naďalej bez obmedzení.

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde
  • Banán v čokoláde
  • Jablko v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Mak
  • Sézamové semienka
  • Pražené sézamové semienka

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu! Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), mak, sézam.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: McQueen väčší

Najpopulárnejšie červené autíčko u detí na balóniku. Fóliový balónik je na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

3,90 €

Čokoládové tyčinky

Lahodné a efektné - 3 kúsky tyčiniek z pravej belgickej čokolády (každá cca 10 cm). Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor - lecitín. Mix čokolád.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať