Powered by Smartsupp

od 55,00 €

Kytica pre princeznú

5

(Hodnotila 1 osoba)

Stvorená na želanie pre všetky princezné: s chutnými korunkami, jahôdkami, hroznom a čučoriedkami. Nesmú chýbať kvetinky, čokoláda a samozrejme všetky možné ružové a trblietavé posýpky!

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Ananás v čokoláde
  • Čučoriedky
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Cukrárske zdobenie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob

Katyhrivnakova

5

Poďakovanie

chcela by som veľmi poďakovať teamu Chutných kytíc za úžasnú kyticu, neuveriteľne ochotný prístup, ústretovosť.Objednávala som na poslednu chvilu a cestovala s kyticou do Brna , tak som zvolila osobný odber.Mala som obavu, keďže čas vyzdvihnutia bol plánovaný v rozmedzí 16.-17.00 že sa to nestihne, no aké veľké bolo moje prekvapenie keď moja objednávka bola pripravená na osobné prevzatie už o 15.50 hod..Chcem všetkym poďakovať a napísať že vďaka ich skvelému prístupu som všetko stihla a prekvapenie v Brne bolo jedinečné aj vďaka nim.Ešte raz...ĎAKUJEM


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať